У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Французькі студенти зібрали кошти на два реанімобілі для поранених бійців АТО  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Українці, які навчаються у Парижі, ініціювали закупівлю карет швидкої допомоги для поранених військовослужбовців АТО. До справи долучились також тамтешні благодійні фонди.

Це вже вдруге французькі студенти дарують "швидкі" для потреб українських лікарень. Реанімобілі не нові, проте в хорошому стані. Зі столиці України машини вирушили до лікарень Дніпропетровська та Волновахи.

"У нас лікуються бійці АТО і нам треба в тому числі їх і обстежити, і привезти кудись. Але такої можливості у нас не було, на жаль, до сьогоднішнього дня", – повідомив заступник головного лікаря Дніпропетровського шпиталю Дмитро Олійник.

"Це ініціатива 4-х студентів в Парижі, які вирішили допомагати тим, хто поранений, і тим, які страждали і страждають в регіонах АТО. І вони вирішили збирати гроші у всіх добровольців у Франції, щоб дійсно купити ці автомобілі", – сказав посол Французької республіки в Україні Ален Ремі.

За матеріалом 5 канал.
Новини за темою:
  • Ярослав Болюбаш: Майбутні студенти не потерпатимуть від скорочення держзамовлення
  • Януковича обурив напад на студента-єврея
  • Янукович: Студентів Могилянки ніхто не чіпатиме
  • Янукович: Стипендії студентів будуть підвищені до прожиткового мінімуму
  • Янукович узяв під особистий контроль справу про смерть студента в міліції
 03.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Shumujong
Грати у онлайн гру Shumujong
Інші ігри

Хмарина