У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Французькі студенти зібрали кошти на два реанімобілі для поранених бійців АТО  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Українці, які навчаються у Парижі, ініціювали закупівлю карет швидкої допомоги для поранених військовослужбовців АТО. До справи долучились також тамтешні благодійні фонди.

Це вже вдруге французькі студенти дарують "швидкі" для потреб українських лікарень. Реанімобілі не нові, проте в хорошому стані. Зі столиці України машини вирушили до лікарень Дніпропетровська та Волновахи.

"У нас лікуються бійці АТО і нам треба в тому числі їх і обстежити, і привезти кудись. Але такої можливості у нас не було, на жаль, до сьогоднішнього дня", – повідомив заступник головного лікаря Дніпропетровського шпиталю Дмитро Олійник.

"Це ініціатива 4-х студентів в Парижі, які вирішили допомагати тим, хто поранений, і тим, які страждали і страждають в регіонах АТО. І вони вирішили збирати гроші у всіх добровольців у Франції, щоб дійсно купити ці автомобілі", – сказав посол Французької республіки в Україні Ален Ремі.

За матеріалом 5 канал.
Новини за темою:
  • Студентська спортивна делегація України вирушила на зимову Унверсіаду-2017
  • Українські студенти вибороли перші медалі на зимовій Універсіаді-2017
  • «Для підвищення якості вищої освіти студенти повинні мати більше можливостей пізнати міжнародний досвід», – Лілія Гриневич у Лондоні
  • Студентка ЧДТУ створила тактильний календар для людей із вадами зору
  • Студентка з оцінками «відмінно» за всі іспити не отримає стипендію
 03.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина