У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Серіал "Теорія великого вибуху" оплачуватиме навчання молодим...  Русская версия

Серіал
Архів новин

Популярний американський серіал "Теорія великого вибуху" заснував стипендію для студентів бакалаврату в галузі науки, технології, інженерії та математики. Про це повідомляє "Дождь" з посиланням на Deadline.

Творці серіалу "Теорія великого вибуху" і фонд Chuck Lorre Family Foundation (Чак Лоррі – виконавчий продюсер шоу) профінансують молодих учених. Вони заснували стипендію The Big Bang Theory Scholarship Endowment в Каліфорнійському університеті для студентів бакалаврату в галузі науки, технології, інженерії та математики. Розмір пожертвувань вже становить чотири мільйони доларів, включаючи початкові внески, зроблені фондом Лоррі і людьми, пов’язаними з шоу.

Першу стипендію отримають 20 студентів, в основному першокурсники, на 2015-2016 навчальний рік. Кожен наступний рік будуть виділятися стипендії ще для п’яти осіб. Імена стипендіатів будуть названі восени на знімальному майданчику. Лоррі назвав стипендію "закономірним результатом" того, чим він і його команда займалися протягом восьми років.

"Коли ми почали обговорювати це питання, ми усвідомили, що, коли "Теорія" вперше вийшла на екрани, теперішнім першокурсникам було по 10 років. Деякі з них, стаючи старшими, дивилися шоу з року в рік, і, можливо, це вплинуло на їх бажання вибрати науку в якості мети життя. Хіба не чудово, що ми можемо їм допомогти", – сказав він.

Ситком "Теорія Великого вибуху" почав транслюватися на каналі CBS у вересні 2007 року.

За матеріалом expres.ua.
Новини за темою:
  • Німецькі студенти вивчають теорію і практику німого кіно
  • Британські школи каратимуть за неповагу до теорії Дарвіна
  • Вчені: Кінець світу настане в результаті "Великого розриву" Всесвіту
  • Науковці: Всесвіт існував до Великого вибуху
  • Зіткнення комети з Марсом у 2014р. викличе вибух у 20 млрд мегатонн
 02.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Сидят грузины и рассказывают о том, как у них проходили первые брачные ночи. Тут встревает Гоги: "На третий день". На него набрасываются остальные - мы же про первые брачные ночи рассказываем, а ты про третий день. Но Гоги не унимается, в конце концов решили его выслушать. "На третий день после свадьбы моя жена попросила - вынь свой член, я хоть пописать схожу".
Інші анекдоти

Хмарина