У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Анульовано ліцензії 15 філій та відокремлених структурних підрозділів ВНЗ  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

28 травня 2015 року під головуванням Міністра освіти і науки України Сергія Квіта відбулося чергове засідання Акредитаційної комісії.

На засіданні ухвалено рішення щодо анулювання ліцензій для 15 філій та відокремлених структурних підрозділів, зокрема: Білоцерківської філії Приватного вищого навчального закладу "Університет сучасних знань", Відокремленого підрозділу "Запорізький факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури", Запорізького коледжу Київського університету культури, та регіональних підрозділів Приватного акціонерного товариства "Вищий навчальний заклад "Міжрегіональна академія управління персоналом".

На засіданні розглянуті питання та ухвалені рішення щодо ліцензування напрямів підготовки (спеціальностей) у вищих навчальних закладах; підготовки до вступу у вищі навчальні заклади громадян України, іноземців та осіб без громадянства, підготовки (перепідготовки) іноземців та осіб без громадянства за напрямами (спеціальностями), післядипломної освіти (спеціалізації, розширення профілю (підвищення кваліфікації), акредитації напрямів (спеціальностей) у вищих навчальних закладах, продовження строку дії ліцензій та сертифікатів про акредитацію, зміни ліцензованих обсягів; ліцензування та акредитація підготовки фахівців з військових напрямів та спеціальностей та ліцензування військової підготовки студентів вищих навчальних закладів за програмою офіцерів запасу; питання щодо ліцензування та атестації у сфері професійно-технічної освіти.

Розглянуто питання щодо продовження терміну проведення Державною інспекцією навчальних закладів України комплексних перевірок ВНЗ відповідно до п.5 наказу Міністерства освіти і науки України від 14.04.2015 №553л.

За даними Державної служби статистки України, станом на початок 2014/15 навчального року, в системі вищої освіти України функціонувало 664 вищих навчальних закладів різних форм власності і підпорядкування (скорочення складає – 139 ВНЗ відповідно з 803 у 2013/2014 навчальному році).

Мережа приватних ВНЗ у порівнянні з 2013 роком скоротилася на 23 ВНЗ з 167 до 144.

За матеріалом МОН України.
Новини за темою:
  • Учні, у яких анульовані результати ДПА у формі ЗНО, зможуть пройти атестацію
  • Минулого року було позбавлено ліцензій 76 вишів та філій
  • Кабмін затвердив Ліцензійні умови впровадження освітньої діяльності
  • МОН України пропонує робити НДІ структурними підрозділами університетів
  • Ректора, звинуваченого в педофілії, випустили з СІЗО
 02.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина