У базі 27612 реферата, 363 підручника

 3 червня відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з французької мови  Русская версия

3 червня відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з французької мови
Архів новин

Український центр оцінювання якості освіти звертає увагу, що на вході до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання необхідно пред’явити документи: Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання; паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустку для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

У разі відсутності або пред’явлення копій Сертифіката, паспорта або іншого документа абітурієнт до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання не допускається.

При собі потрібно мати дві-три капілярні чи гелеві ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою.

Український центр оцінювання якості освіти нагадує, що допуск учасників до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 10:15 до 10:50.

Протягом часу, відведеного на виконання сертифікаційної роботи, абітурієнт не повинен мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремих елементів, які можуть бути складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання.

Нагадаємо, Український центр оцінювання якості освіти вже завершив надсилання органам управління освітою райдержадміністрацій та міськвиконкомів відомостей результатів державної підсумкової атестації з української мови.

За матеріалом УЦОЯО.
Новини за темою:
  • 24 травня у Києво-Могилянській бізнес-школі відбудеться HR-день
  • 11 червня відбудеться презентація MBA-програм Києво-Могилянської бізнес-школи
  • 24 червня у Львівській політехніці диплом Doctor Honoris Causa отримає професор польського ВНЗ
  • 5 липня у Міжнародному інституті бізнесу відбудеться навчальний модуль "Try True MBA"
  • 24 червня у Львові відбудеться семінар "Сучасні підходи до організації бюджетного процесу на місцевому рівні"
 02.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина