У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Найменше в Україні заробляють освітяни  Русская версия

Найменше в Україні заробляють освітяни
Архів новин

Середня заробітна плата громадян України в квітні зросла порівняно з березнем на 3,5% і становить 3998 грн. Найменше в Україні заробляють освітяни, лікарі та поштарі. Такі дані повідомила Державна служба статистики.

У березні показник середньої заробітної плати становив 3863 грн.

Традиційно найвищі зарплати було зафіксовано в сферах авіатранспорту (18011 грн), фінансової й страхової діяльності (9676 грн), інформації й телекомунікацій (7085 грн), а також науково-технічної діяльності (6784 грн).

Зарплати вищі за середні у березні, за даними Держстату, отримали працівники промисловості (4636 грн), торгівлі та ремонту автотранспортних засобів (4535 грн).

Найнижчі зарплати зафіксовано у сферах освіти (2795 грн), охорони здоров’я (2536 грн), поштової та кур’єрської діяльності (2130 грн), а також функціонування бібліотек, архівів, музеїв та інших закладів культури (2694 грн).

При цьому, за інформацією Держстату, індекс реальної заробітної плати у квітні становив 90,8%, що означає зниження купівельної спроможності українців на 9,2%. У січні-квітні 2015 року порівняно з аналогічним періодом минулого року реальна заробітна плата скоротилася на 22,5%.

Нагадаємо, інфляція в Україні у квітні 2015 року, без урахування окупованого Криму і Севастополя, а також частини зони проведення антитерористичної операції, порівняно з березнем зросла до 14% із 10,8%, які були зафіксовані місяцем раніше.

За матеріалом iPress.ua.
Новини за темою:
  • "Teraz Wroclaw" в українських Центрах європейської інформації
  • "БЮТ-Батьківщина" хоче заслухати у Верховній Раді України міністра освіти
  • "Еротичний" кліп студентів М.Поплавського "Привіт Америка" став хітом українського інтернету
  • "Євромедіа Компані" отримає 4 млн грн на пропаганду системи освіти України за кордоном
  • "За Україну!" вимагає невідкладно прийняти закон про зовнішнє тестування
 31.05.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина