У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Уряд напрацював два законопроекти щодо реформування освіти  Русская версия

Уряд напрацював два законопроекти щодо реформування освіти
Архів новин

На сьогодні напрацьовано два законопроекти щодо реформування системи освіти: про освіту та про професійну освіту. Про це в ході безстрокового телемарафону "Україна понад усе" в ефірі "5 каналу" повідомила перший заступник міністра освіти і науки України Інна Совсун.

"Зараз постало питання про те, що треба реформувати школу, треба реформувати садки, треба реформувати професійну освіту, тому зараз було напрацьовано нові законопроекти. Це два закони: закон про освіту – це рамковий закон, котрий окреслює нову модель системи освіти, і другий проект закону – це закон про професійну освіту, котрий має прийти на заміну закону про професійно-технічну освіту. Тобто, зараз йдеться про два проекти законів, які повинні намалювати нову рамку для системи освіти", – зазначила вона.

Після атестаційної перевірки кількість вищих навчальних закладів в Україні буде скорочено. Про це в ході III київського молодіжного форуму повідомив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

"Можу анонсувати, що після проведення атестацій і перевірок так звані "друкарські верстати", які видають сертифікати про вищу освіту, а не надають вищу освіту, зникнуть з освітньої карти країни", – зазначив Яценюк.

Нагадаємо, також в Україні замість професійно-технічних навчальних закладів будуть створені багатопрофільні професійні навчальні заклади нового типу.

За матеріалом 5 канал.
Новини за темою:
  • "Щоденник.ua" посів І місце серед інноваційних проектів України
  • +30000. Уряд затвердив збільшення обсягів державного замовлення
  • 1 березня у Києві відбудеться бізнес-форум щодо створення бізнесу на території ЄС на прикладі Польщі
  • 1 грудня відбудеться конференція щодо інноваційних освітніх технологій у професійному навчанні держслужбовців
  • 1 грудня оприлюднять інформацію щодо умов реєстрації та особливостей проходження ЗНО
 31.05.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Сидят грузины и рассказывают о том, как у них проходили первые брачные ночи. Тут встревает Гоги: "На третий день". На него набрасываются остальные - мы же про первые брачные ночи рассказываем, а ты про третий день. Но Гоги не унимается, в конце концов решили его выслушать. "На третий день после свадьбы моя жена попросила - вынь свой член, я хоть пописать схожу".
Інші анекдоти

Хмарина