У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Ъ: у катастрофі "Протона" звинуватили конструкторів  Русская версия

Архів новин освіти в світі
Архів новин

У Роскосмосі заявили, що причина аварії ракети "Протон-М" 16 травня має не виробничий, а конструктивний характер. Про це повідомляє агентство "Коммерсантъ" (Ъ).

"У зв’язку з цим розробник ракети – Державний космічний науково-виробничий центр (ГКНПЦ) імені Хрунічева і його філії – зробить заміну матеріалу роторного валу і допрацює методику балансування самого ротора.

Глава Роскосмосу Ігор Комаров констатував, що в ході роботи комісії на підприємствах було виявлено "невідповідність у системі менеджменту якості, будуть прийматися дисциплінарні і адміністративні заходи". В першу чергу подібні заходи загрожують гендиректору КБХА Володимиру Рачуку. Дія його контракту закінчився 30 квітня, і продовжувати його керівництво агентства не має наміру.

"На підприємстві треба багато чого змінити, але довірено це буде іншій людині", – передає слова високопоставленого джерела в космічному агентстві видання "Ъ".

За матеріалом Дзеркало тижня.
Новини за темою:
  • Компанію Microsoft звинуватили в порушенні двох патентів
  • Московського "шкільного стрілка" звинуватили за трьома статтями
  • Марсу загрожує катастрофа планетарного масштабу
  • У Британії в расизмі звинуватили шестирічну школярку
  • У Зімбабве школярок звинуватили у створенні секти
 30.05.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина