У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Надшвидкого робота-гепарда навчили долати перешкоди  Русская версия

Надшвидкого робота-гепарда навчили долати перешкоди
Архів новин

Нові можливості робота продемонстрували в рамках конференції з робототехніки ICRA-2015 в США. Про це повідомляє Lenta.ru з посиланням на The Verge.

Вчені з Массачусетського технологічного інституту (МIT) вдосконалили модель робота Cheetah (анг. – гепард), який здатен розпізнавати присутність бар’єрів за допомогою лазерного радара і долати перешкоди висотою до 40 сантиметрів.

За дії Cheetah відповідають три алгоритми. Перший визначає перешкоду та оцінює її висоту й відстань до неї. Другий вирішує, де повинен знаходитися Cheetah на початку стрибка, та корегує рух робота, щоб він встиг зайняти необхідну позицію. Третій алгоритм вираховує, з якою силою потрібно стрибнути, щоб впоратися із завданням. Раніше вчені оптимізували алгоритми таким чином, щоб машина самостійно могла розвивати швидкість, яка перевищує швидкість легкоатлета Усейна Болта, який вважається найшвидшим бігуном у світі.

Відео з демонстрацією навичок робота було опубліковане на офіційному Youtube-каналі Інституту технологій Массачусетса.

Варто зазначити, що робот здатен розвивати швидкість до 45 км/год і перестрибувати перешкоди, не сповільнюючи руху. Робота Cheetah створили кілька років тому на замовлення Пентагону, за проект відповідає компанія Boston Dynamics, яку з грудня 2013 року фінансує Google.

За матеріалом 5 канал.
Новини за темою:
  • У Британії навчилися робити велосипеди з бамбука
  • Вчені навчились добувати екологічне паливо із води
  • Створена інноваційна програма надшвидкого навчання іноземним мовам
  • Індійські школярі навчили англійську герцогиню користуватися Skype
  • Учені навчилися вирощувати кровоносні судини
 30.05.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Генетики скрестили кролика с кротом. Зверюшка получилась абсолютно слепая, но если нащупаееееет!
Інші анекдоти

Хмарина