У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Восени відбудеться німецько-польсько-українська літня академія молодих вчених  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Від 6 до 13 вересня 2015р. у Дармштадті (Федеративна Республіка Німеччина) буде проходити німецько-польсько-українська літня академія, що поєднає молодих вчених трьох країн.

Міждисциплінарна німецько-польсько-українська літня академія дає молодим вченим можливість представити свої актуальні наукові проекти в міждисциплінарному оточенні та обговорити аспекти історії і сьогодення Польщі, Німеччини, України та міждержавних відносин в європейському контексті. Вони будуть супроводжуватися трьома науковими фахівцями Німецького інституту Польщі.

Доповнять програму семінари, доповіді та культурні заходи; також надається можливість роботи в бібліотеці та архіві Німецького інституту Польщі.

Метою заходу є об’єднання молодих вчених з трьох країн за допомогою нетрадиційних підходів та прагнення викликати інтерес щодо комплексу німецько-польсько-українських відносини.

Цільової групою є аспіранти, докторанти, та молоді кандидати наук, але також і успішні студенти заключного року навчання, передусім з Німеччини, Польщі та України, які у своїй актуальній науковій роботі займаються Німеччиною, Польщею та Україною, а також міждержавними відносинами. Передумовою для участі є презентація проекту тривалістю близько 30 хвилин. Робоча мова – німецька, передбачається знання польської та англійської мов.

Внесок за участь: 100 євро для учасників з Німеччини та 50 євро для учасників з Польщі та України. Витрати на проживання, харчування та транспорт сплачуються організаторами. Кінцевий строк подачі заявок: 31 травня 2015.

З подальшою інформацією (формуляр заявки на участь, програма заходу) можна познайомитися за посиланням: www.sommerakademie-polen.de

Джерело: Експерт з питань кооперації в області наукових досліджень, "ДЕінтернаціональ Україна".

За матеріалом МОН України.
Новини за темою:
  • 24 травня у Києво-Могилянській бізнес-школі відбудеться HR-день
  • Академічна спільнота Львівського університету ветеринарної медицини зібрала кошти для військових
  • 24 червня у Львові відбудеться семінар "Сучасні підходи до організації бюджетного процесу на місцевому рівні"
  • 17 червня в бізнес-школі МІМ-Київ відбудеться Клубна зустріч МІМівської HR-спільноти
  • Патріарх Філарет візьме участь у випуску Київської православної богословської академії
 30.05.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №8266

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина