У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Опитування: 45% дітей зазнавали психологічного насильства  Русская версия

Опитування: 45% дітей зазнавали психологічного насильства
Архів новин

Проект Ради Європи "Зміцнення та захист прав дітей в Україні" спільно з Київським міжнародним інститутом соціології провели громадське опитування щодо насильства дітей. Як повідомили кореспондентові Укрінформу, дослідження такого масштабу в Україні проводиться вперше.

"За результатами дослідження, лідером виявилося психологічне насильство. Його зазнавали трохи менше половини опитаних дітей – 45%.

На другому місці – фізичне насильство, майже – 27%. Зазначається, що діти-свідки насильства найчастіше і самі стають його жертвами.

21% опитаних дітей зазнавали сексуального насильства. Такі показники найменші серед інших видів насильства, але вони майже втричі частіші, ніж у наймолодшої частини (18-29 років) дорослих жителів України – 8%", – поінформував керівник європейського проекту "Зміцнення та захист прав дітей в Україні" Ігор Гуцуляк.

За результатами дослідження, порівняно частіше зазнають насильства діти, які мешкають у Центральному та Південному регіонах. Але тут слід враховувати, що опитування не проводилося на територіях, не підконтрольних наразі Україні.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • Міністр освіти і культури Республіки Кіпр запропонував прийняти дітей тимчасово переміщених осіб з України на відпочинок у дитячих таборах
  • Лілія Гриневич: 33,5% сільських дітей навчаються у класах, де менше 10 учнів
  • У Рівному створюють навчальні матеріали для незрячих дітей
  • Міністерство освіти і науки, ФФУ та ЮНІСЕФ проведуть футбольний турнір для 5 тисяч дітей зі сходу України
  • МОН працює над запровадженням кодифікації підручників для дітей з особливими освітніми потребами
 30.05.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Jig Saw Puzzle: Monkey
Грати у онлайн гру Jig Saw Puzzle: Monkey
Інші ігри

Хмарина