У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Студентам скасували пільги на проїзд у купейних вагонах  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

З п’ятниці, 29 травня, "Укрзалізниця" перевозитиме пасажирів, пошту та вантаж за новими правилами. Про це йдеться на сайті "Укрзалізниці".

Відтепер для студентів, як і раніше, збережено пільговий проїзд у соціальних вагонах. Вони і надалі сплачуватимуть половину вартості проїзду в загальних, плацкартних, вагонах другого та третього класу всіх категорій поїздів приміського та міжміського сполучення, а також усіх вагонах регіональних поїздів.

При проїзді у вагонах вищої категорії – СВ, купе, перший клас (крім регіональних поїздів) для студентів встановлена повна вартість проїзного документа, знижка на ці вагони вже не діє.

Для перевезення дітей віком до 16 років достатньо пред’явити нотаріально завірені копії свідоцтва про народження чи інші документи, що засвідчують вік дитини.

Крім того, можна буде перевозити домашніх улюбленців (дрібних собак, котів та ін.) у плацкартних вагонах нічних поїздів, раніше, незалежно від того малий чи великий собака, у плацкартних вагонах їх возити не дозволялося.

"Укрзалізниця" також розширила перелік документів, які потрібно пред’явити при посадці у поїзд. Військовослужбовцям відтепер достатньо пред’явити військовий квиток.

За матеріалом Українська правда.Життя.
Новини за темою:
  • Міносвіти просить ректорів до 11 січня призначити академічні стипендії студентам
  • Уряд вирішив зекономити на студентах та кваліфікованих працівниках, - Констанкевич
  • Німеччина посідає друге місце після Польщі за кількістю обмінів студентами з Україною
  • У Миколаєві засуджено студента, що торгував гранатами
  • На Закарпатті студентам-спортсменам частково оплатять навчання
 28.05.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Три заядлых автолюбителя в гараже после работы распивают пузырь (кафе "карбюратор"). Вдруг подбегает семилетний сынишка одного из них:
- Папа! Там мальчишки во дворе обзываются непонятными словами!
- Какими?
- Кто такие "пидарасы"?
Отец замешкался с ответом. Тут на выручку приходит собутыльник:
- Как тебе объяснить... Ну, вот, например, едет мужик по дороге по левому ряду... далі
Інші анекдоти

Хмарина