У базі 27612 реферата, 363 підручника

 На Закарпатті студентам-спортсменам частково оплатять навчання  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

14 закарпатським студентам-спортсменам частково оплатять навчання у ВНЗ. На ці цілі з обласного бюджету передбачено 50 тисяч гривень. Про це повідомляють у прес-службі Закарпатської ОДА.

Згідно з Програмою розвитку фізичної культури та спорту в області на 2012-2016 роки, студентам вищих навчальних закладів з числа кращих спортсменів Закарпаття, у 2014-2015 навчальному році призначено часткову оплату за навчання.

Цього року на отримання підтримки від влади претендували 14 спортсменів, які, за результатами попереднього спортивного року, визнані кращими у своїх видах спорту. Конкурсна комісія вирішила підтримати всіх спортсменів та погодила 75% від суми, необхідної для оплати їх контракту на навчання.

Наразі триває робота над визначенням спортсменів, які отримають стипендію голови ОДА та голови обласної ради. Таким чином спортсменів мотивують здобувати високі результати.

За матеріалом Zakarpattya.net.ua.
Новини за темою:
  • Від сьогодні школи Львова, Рівного, Запоріжжя та частини Закарпаття закрито на карантин
  • На Закарпатті вчитель грубо вдарив ученицю по голові в школі
  • “Ми зацікавлені поширювати інформацію про можливості навчання в Україні серед громадян Індії”, - Посол Республіки Індія на зустрічі з Лілією Гриневич
  • Затверджено перелік професій, за якими навчання в ПТНЗ здійснюватиметься за кошти держбюджету
  • У ХНУРЕ офіційно поєднуватимуть навчання і роботу
 26.05.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина