У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Саакашвілі, Катеринчук і Шустер планують відкрити Американський університет...  Русская версия

Саакашвілі, Катеринчук і Шустер планують відкрити Американський університет України
Архів новин

Колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі разом із Миколою Катеринчуком та Савіком Шустером засновують приватний Американський університет України.

Інформаційний меморандум про створення Американського університету України, зроблений компанією Ernst&Young, має в своєму розпорядженні "Українська правда".

Згідно з документом Ernst&Young, оскільки в Україні склалися сприятливі умови для розвитку освітнього проекту, вирішено відкрити приватний університет, який відповідатиме американській системі освіти. Бакалаврські й магістерські програми в ньому будуть розроблені відповідно до американської системи освіти.

Планується, що викладати в університеті будуть професори видатних вищих навчальних закладів США та Європи. Університет базуватиметься в Києві, а перші студенти з’являться у виші вже у вересні 2016 року. Мовою навчання буде англійська.

Планується запровадження кількох факультетів: факультет технологій, факультет бізнесу, факультет мистецтва комунікації й медіа та факультет державного управління.

Саакашвілі названий у презентації як основний контриб’ютор факультету держуправління. Основним контриб’ютором факультету мистецтва комунікації й медіа має стати Савік Шустер.

Серед контриб’юторів, крім Саакашвілі і Шустера, також вказані французький політичний журналіст Рафаель Глюксман, ректор аграрного університету Грузії Лаша Готкідзе, один із засновників студії Савіка Шустера і екс-міністр транспорту і зв’язку Павло Елізаров, голова європейської партії Микола Катеринчук.

Загальна сума необхідних інвестицій для створення Американського університету Україна оцінюється у 28,2 мільйони доларів.

Інформацію про плани заснувати такий університет підтвердив Микола Катеринчук.

На початку червня відбудеться офіційна презентація проекту.

За матеріалом Українська правда.Життя.
Новини за темою:
  • На Прикарпатті відкрито нове приміщення сільської школи для 400 учнів
  • Курсант Академії пожежної безпеки встановив рекорд України на Відкритому Чемпіонаті з пауерліфтингу
  • У Черкаському державному технологічному університеті відкрито Виставковий центр інноваційної та наукової діяльності
  • У Києві 25 червня відбудеться відкриття оновленого футбольного поля школи
  • 7 листопада в Києві пройде Відкритий форум студентських організацій
 26.05.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина