У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Уряд Сирії надає громадянам України гранти на навчання  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Відповідно до Угоди про співробітництво в галузі науки, освіти та технології між Сирійською Арабською Республікою та Україною від 07.10.2002 року Уряд Сирії надає громадянам України гранти на навчання: 5 грантів для отримання ступеню бакалавра з будь-якої спеціальності; 2 гранти для навчання в магістратурі чи аспірантурі.

Вимоги до кандидатів: Громадянство України; Кандидат повинен надіслати документи на отримання гранту до 01 вересня 2015 року до Міністерства вищої освіти Сирії (Управління з питань культури) через Посольство Сирійської Арабської Республіки в Україні або Посольство України в Сирійській Арабській Республіці, при цьому вказати навчальний період (бакалаврат /магістратура/аспірантура) та необхідну спеціальність.

Для кандидатів на здобуття ступеню бакалавра необхідно подати наступні документи: атестат про повну загальну середню освіту технічного чи гуманітарного напрямків, виданий не більше двох років тому; копія паспорту. наявність середнього балу не менше: для медичних та фармацевтичних спеціальностей – 90%; для інженерних спеціальностей – 85%; для спеціальностей: агрономія, ветеринарна медицина, медичні училища – 70%; для інших спеціальностей – 60%.

Для кандидатів в магістратуру: диплом бакалавра, визнаного законодавством Сирійської Арабської Республіки; атестат про повну загальну середню освіту; наявність середнього балу диплому бакалавра не менше "добре"; копія паспорту.

Для кандидатів в аспірантуру: диплом магістра, бакалавра та атестат про повну загальну середню освіту визнаного законодавством Сирійської Арабської Республіки; відповідність спеціальності диплому бакалавра зі спеціальністю диплома магістра; наявність середнього балу диплому магістра не менше "добре"; копія паспорту.

За матеріалом МОН України.
Новини за темою:
  • Анжеліка Рудницька стала радницею міністра культури України
  • Українські студенти-медики складатимуть іспити за світовими стандартами
  • 27 березня за участі Лілії Гриневич відбудеться презентація звіту «Огляди ОЕСР на тему доброчесності в освіті: Україна 2017»
  • МОН створює нормативну базу для підписання та ратифікації Україною Європейської конвенції про захист хребетних тварин
  • МОН увійшло в ТОП найвідкритіших міністерств України
 25.05.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина