У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Уряд Сирії надає громадянам України гранти на навчання  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Відповідно до Угоди про співробітництво в галузі науки, освіти та технології між Сирійською Арабською Республікою та Україною від 07.10.2002 року Уряд Сирії надає громадянам України гранти на навчання: 5 грантів для отримання ступеню бакалавра з будь-якої спеціальності; 2 гранти для навчання в магістратурі чи аспірантурі.

Вимоги до кандидатів: Громадянство України; Кандидат повинен надіслати документи на отримання гранту до 01 вересня 2015 року до Міністерства вищої освіти Сирії (Управління з питань культури) через Посольство Сирійської Арабської Республіки в Україні або Посольство України в Сирійській Арабській Республіці, при цьому вказати навчальний період (бакалаврат /магістратура/аспірантура) та необхідну спеціальність.

Для кандидатів на здобуття ступеню бакалавра необхідно подати наступні документи: атестат про повну загальну середню освіту технічного чи гуманітарного напрямків, виданий не більше двох років тому; копія паспорту. наявність середнього балу не менше: для медичних та фармацевтичних спеціальностей – 90%; для інженерних спеціальностей – 85%; для спеціальностей: агрономія, ветеринарна медицина, медичні училища – 70%; для інших спеціальностей – 60%.

Для кандидатів в магістратуру: диплом бакалавра, визнаного законодавством Сирійської Арабської Республіки; атестат про повну загальну середню освіту; наявність середнього балу диплому бакалавра не менше "добре"; копія паспорту.

Для кандидатів в аспірантуру: диплом магістра, бакалавра та атестат про повну загальну середню освіту визнаного законодавством Сирійської Арабської Республіки; відповідність спеціальності диплому бакалавра зі спеціальністю диплома магістра; наявність середнього балу диплому магістра не менше "добре"; копія паспорту.

За матеріалом МОН України.
Новини за темою:
  • «Майкрософт Україна» презентує конкурентну концепцію освіти
  • “Ми зацікавлені поширювати інформацію про можливості навчання в Україні серед громадян Індії”, - Посол Республіки Індія на зустрічі з Лілією Гриневич
  • Яценюк: В Україні в 4 рази більше ВНЗ, ніж у Франції
  • Ярослав Яцків: В Україні немає розвитку науки
  • Ярослав Гінка: Український католицький університет треба звільнити від сплати земельного податку
 25.05.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина