У базі 27618 реферата, 364 підручника

 МОН заперечує зрив розслідувань "справи Табачника"  Русская версия

МОН заперечує зрив розслідувань
Архів новин

15 травня 2015 року на сайті ІА "Укрінформ" було розміщено частину інтерв’ю заступника начальника Головного слідчого управління, начальника управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Горбатюка С.В.

С.Горбатюк в інтерв’ю відзначав: "…Але немає допомоги від Міністерства освіти, яке могло б саме виявити, де були найбільші порушення, зокрема при витрачанні державних коштів, провести внутрішній аудит та розслідування і надати інформацію. Ми пишемо запити в Міносвіти, а нам відповідають, що порушень немає".

Міністерство освіти і науки України вважає за необхідне повідомити, що інформація стосовно співпраці ГПУ та МОН, яка була поширена у ЗМІ під час вищевказаного інтерв’ю, не відповідає дійсності.

Як відзначає МОН, 6 листопада 2014 року слідчим в особливо важливих справах ГПУ, юристом 1 класу Альохіним О.І., був складений Протокол тимчасового доступу до речей і документів, який зафіксував факт вилучення в Міністерстві освіти та долучення до матеріалів досудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №42014100000000239 від 17.03.2014, низки документів, які стосуються майнових питань (а саме, питань оренди та приватизації окремих об’єктів нерухомого майна). Вилучено 32 документи на 185 аркушах.

Як підкреслюється в заяві Міносвіти, необхідну доказову базу представники ГПУ отримали у повному обсязі ще у листопаді 2014 року. При цьому усю наявну документацію на виконання вимог ухвали слідчого судді Міністерством освіти було надано добровільно і без зволікань. Під час доступу до речей і документів зауважень з боку слідчого на адресу МОН чи його працівників не надходило.

Міністерство освіти і науки України, починаючи з березня 2014 року, неодноразово ініціювало розслідування діяльності Дмитра Табачника, звертаючись до ГПУ, СБУ та МВС, та надаючи всі необхідні документи в межах компетенції.

Керівник Управління спецрозслідувань Генпрокуратури звинуватив МОН у зриві розслідувань справ Д.Табачника

За матеріалом МОН України.
Новини за темою:
  • Ендавмент-фонд Університету банківської справи зібрав майже 410тис гривень для підтримки талановитих студентів та викладачів
  • Лілія Гриневич: Батьки мають право та повинні отримувати справжню педагогічну консультацію від вчителів
  • 2-й форум українських патріотичних справ “Ми українці”: понад 60% українців пишається своїм громадянством
  • Справжню школу Хогвартсу відкриють на Тернопільщині
  • Університет банківської справи та Східноукраїнський національний університет підписали угоду про співробітництво
 25.05.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина