У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Павло Полянський: Новий закон затверджує нову шкільну модель  Русская версия

Павло Полянський: Новий закон затверджує нову шкільну модель
Архів новин

Заступник Міністра освіти і науки України Павло Полянський під час брифінгу про реформування освіти, що відбувся 22 травня в Клубі Кабінету Міністрів, повідомив, що новий ЗУ "Про освіту" впроваджує для учнів нову модель здобуття середньої освіти.

За словами заступника міністра, сьогодні команда МОН працює одночасно над оперативними і стратегічними освітніми завданнями: вирішуються питання щодо завершення навчального року та видруку шкільних свідоцтв і атестатів; зусилля зосереджені на тому, щоб оперативного долати виклики, пов’язані з виїздом дітей із тимчасово окупованих територій для подальшого проходження ЗНО; паралельно триває підготовка до мовних літніх таборів, які стартуватимуть на початку червня.

Павло Полянський зазначив, що стратегія роботи міністерства – концептуально реформувати, модернізувати українську освіту спільно з громадянським суспільством.

"Без участі громадськості робити зміни в освіті є недоречно і неправильно. Міністерство працювало над новими трьома законами – рамковий Закон "Про освіту", закони "Про професійну освіту" і "Про наукову та науково-технічну діяльність" – і вже найближчими днями презентує їх суспільству", – наголосив заступник міністра освіти.

Як повідомив Павло Полянський, законопроект "Про освіту" пропонуватиме нову модель менеджменту освітою, яка має бути вигідною кожному громадянину, у тому числі – дітям. Він також наголосив, що публічні школи мають бути безкоштовними та загальнодоступними.

Окрім того, законопроект "Про освіту" впроваджує для учнів нову модель здобуття середньої освіти – впродовж 12 років, з яких 1-5 класи – це початкова школа, 6-9 класи – базова школа, 10-12 класи – профільна старша школа.

За словами Полянського, 5-річна початкова школа дозволить скоротити кількість предметів і, відповідно, зменшити навчальне навантаження на дітей. Окрім того, після 5 класу школярі легше адаптуватимуться до переходу на навчання з багатьма вчителями. Для навчання у старшій школі учні обиратимуть або професійний профіль, або академічний. Також буде значно скорочено кількість навчальних предметів.

Особлива увага буде приділена підготовці педагогів та їхньому мотивуванню, у тому числі фінансовому.

За матеріалом МОН України.
Новини за темою:
  • “Ми повинні розвивати освіту дорослих, початок цьому покладе прийняття Закону “Про освіту”, - представник МОН на форумі щодо освіти для дорослих
  • “Давайте увійдемо в новий рік без боргів перед громадою”, - Лілія Гриневич в Рівному на нараді за участі керівників обласних управлінь освіти і науки
  • Яценюк пропонує встановити в освітній системі баланс спеціальностей
  • Ярослав Болюбаш виступив на "круглому столі" "Три законопроекти про вищу освіту: що далі?"
  • Янукович підписав закон про введення в школах 11-річки
 23.05.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Steppenwolf Episode 21
Грати у онлайн гру Steppenwolf Episode 21
Інші ігри

Хмарина