У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Кількість необхідних в регіонах спеціалістів будуть визначати...  Русская версия

Кількість необхідних в регіонах спеціалістів будуть визначати ради стейкхоледрів
Архів новин

ЗУ "Про професійну освіту" передає повноваження з визначення кількості необхідних в областях спеціалістів колегіальному органу – раді стейкхоледрів. Про це поінформував заступник Міністра освіти і науки України Павло Полянський під час брифінгу про реформування освіти, що відбувся 22 травня в Кабміні.

Новий закон "Про професійну освіту" також пропонує нову систему підготовки учнів у професійних закладах. Зокрема, регіони тепер самостійно визначатимуть, які спеціалісти їм потрібні. Однак це буде обов’язком не одного керівника, а нового колегіального органу – ради стейкхоледрів. До неї входитимуть представники приватного бізнесу, державних установ, громадськості, які зацікавлені у розвитку свого регіону. І така рада прийматиме рішення спільно.

Разом з тим, буде започатковано цілком новий для української освіти тип закладу – регіональний центр професійної освіти, який і готуватиме потрібних для свого регіону спеціалістів за багатьма різними напрямами (від операторів до механіків).

Павло Полянський висловив сподівання, що новий навчальний рік розпочнеться вже з новими законами, і наголосив, що ці законопроекти передбачають децентралізацію влади, а, отже, на регіональний рівень буде передана значна кількість повноважень разом із великою відповідальністю.

Також у прес-конференції взяли участь заступник Міністра освіти і науки Максим Стріха, академік Михайло Ільченко, професор Сергій Вижва, професор Олександр Наконечний.

Міністр освіти і науки України повідомив, що 20 травня 2015 року схвалено проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність", яким базовий закон викладається у новій редакції.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • Миколаївський державний аграрний університет переміг у регіональному етапі конкурсу "Гуртожиток - наш дім"
  • У Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулася наукова конференція "Психологічні проблеми сучасної молоді"
  • Харківський регіональний центр оцінювання знань уклав договори з банками на обслуговування оплати пробного тестування
  • Кількість зареєстрованих на зовнішнє незалежне оцінювання у 2009 році перевищила сто тисяч
  • Ю.Павленко: З нового навчального року дитячо-юнацьким спортивним школам будуть присвоєні категорії
 23.05.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

В кабину самолета, следующего рейсом Киев -Москва, садится выпивший пилот.
Смотрит:второй пилот в таком же состоянии....
"Сволочь!!! Мы же договаривались!!! Сегодня я пью....Как ты мог так нажраться с утра....????!!!!"
В ответ тишина...
"Ладно!!! Долететь то мы долетим!!! Но кто в Москве машину вести будет???!"
Інші анекдоти

Хмарина