У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Гени людини і дріжджів виявилися взаємозамінними – дослідження  Русская версия

Гени людини і дріжджів виявилися взаємозамінними – дослідження
Архів новин

Вченим вдалося довести, що гени, залучені у здійснення одних і тих же завдань, можуть залишатися практично незмінними.

Вчені з’ясували, що мільярди років еволюції не вплинули на функції майже половини від загального числа генів, які виконують одні й ті ж функції в організмі людини і хлібопекарських дріжджів. Докладніше з результатами роботи дослідницької групи можна ознайомитися в журналі Science.

Дослідники вирішили перевірити, чи можуть ортологічні гени – гени, які виконують подібні функції у різних організмах, зберігати свої властивості в організмах видів, еволюційні шляхи яких розійшлися мільярди років тому. Для цього фахівці замінили 414 генів в організмі хлібопекарських дріжджів виду Saccharomyces cerevisiae на людські.

Результати роботи показали, що 47% генів дійсно могли бути вільно замінені людськими: вони "прижилися" в організмі дріжджів і продовжили виконувати свої функції без шкоди для живої істоти.

Таким чином, вченим вдалося довести, що гени, залучені у здійснення одних і тих же завдань, можуть залишатися практично незмінними протягом мільярдів років еволюції.

За матеріалом Корреспондент.net.
Новини за темою:
  • Часник зменшує ризик розвитку раку легенів
  • Піраміди майа виявилися давнішими, ніж вважалося раніше
  • Учені уточнили об’єм мозку флоресської людини
  • Виявлено гени, відповідальні за розвиток раку молочної залози
  • Науковці США створили наногенератори, що перетворюють рух людини на електроенергію
 23.05.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина