У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Київський медуніверситет зібрав 140 тис. грн для ВНЗ сходу  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Колектив Національного медичного університету ім. Богомольця (НМУ) зібрав 144 тис. гривень для допомоги медичним університетам сходу України – Луганському державному та Донецькому національному ім. М.Гіркого. Про це повідомляє прес-центр ВНЗ.

Всього участь у зборі коштів взяли 1441 особа. Кожен з них перерахував у фонд по 100 гривень.

"Всі знають, що схід України знаходиться в складному становищі. Ідея підтримати наших колег з луганського і донецького "медів" знайшла розуміння у колективі", – пояснив перший проректор з науково-педагогічної роботи НМУ Ярослав Цехмістер.

На думку проректора, крім професійної солідарності, свою роль зіграли і патріотичні почуття, оскільки таким чином люди хотіли продемонструвати свою відданість єдності країни.

Це вже не перша участь медуніверситету у благодійних акціях. Днями студенти та викладачі зібрали понад 20 тисяч гривень на зведення даху над блоком "Г" нового недобудованого корпусу "Охматдиту". До цього, студентський профком організував благодійний бал, кошти з якого пішли на обладнання реабілітаційного центру Київського міського клінічного госпіталю.

За матеріалом Левый берег.
Новини за темою:
  • Передача Д.Табачнику медуніверситетів загрожує паралічем системи охорони здоров’я?
  • В одному з київських ВНЗ знайшли бомбу
  • Київський політехнічний інститут очолив рейтинг ВНЗ "Топ-200 Україна"
  • У Львові святкували 220-й випуск Львівського медуніверситету ім. Данила Галицького
  • За хабарництво засуджено викладача Львівського медуніверситету
 23.05.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №722

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина