У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Порошенко підписав закон про спецпенсії для вчених  Русская версия

Порошенко підписав закон про спецпенсії для вчених
Архів новин

Президент Петро Порошенко підписав закон, який повертає спецпенсії вченим, що залишилися працювати після досягнення пенсійного віку. Про це повідомляється на сайті парламенту.

Документ покликаний зупинити відтік кадрів з наукової сфери, який розпочався після прийняття у березні закону про обмеження пенсій. До цього наукові пенсіонери, що працювали, отримували і зарплату, і спеціальну наукову пенсію. Тепер же вони виявилися такими ж, як більшість пенсіонерів: доповненням до зарплати стала не наукова, а соціальна пенсія, що нараховується на загальних підставах. Знову стати "спецпенсіонерами" і отримувати наукову пенсію можна, тільки звільнившись з науково-педагогічної посади.

Закон повертає спецпенсії науковим працівникам, однак у ньому залишилося обмеження розміру пенсії для працюючого пенсіонера на рівні 85%.

За матеріалом Левый берег.
Новини за темою:
  • Міністерства освіти та науки України та Грузії готуються до підписання угоди про співробітництво
  • Лілія Гриневич: Врегулювання питання із грошовими шкільними внесками батьків напряму залежить від прийняття рамкового закону “Про освіту"
  • 40 молодих спеціалістів з різних сфер прийдуть викладати в українські школи – МОН підписало меморандум з ГО «Навчай для України»
  • Прокуратура вимагає повернути з незаконного володіння два гуртожитки Національного авіаційного університету
  • МОН та «Thomson Reuters» нагородили найвпливовіших українських вчених
 22.05.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина