У базі 27618 реферата, 364 підручника

 МОН затвердить для публікацій вчених список наукометричних баз  Русская версия

МОН затвердить для публікацій вчених список наукометричних баз
Архів новин

У МОН України відбулася зустріч Міністра освіти і науки України Сергія Квіта з правлінням Громадської ради при Міносвіти. Під час зустрічі Сергій Квіт розповів членам Громадської ради про законотворчу діяльність міністерства та подякував за пропозиції, які надходили від громадськості.

Міністр освіти і науки підкреслив, що кожна пропозиція від громадськості не залишається без розгляду. Так, за проханням Науково-дослідного інституту науково-технічного розвитку було розглянуто та ведеться робота над вимогами нових правил присвоєння вчених звань, зокрема, отримання сертифікату з англійської мови.

"Відгукнулися британські та американські організації провести сертифікацію певного рівня фахівців на знання англійської мови. Також, щоб уникнути комерційного компоненту, Український центр оцінювання якості освіти готовий надавати сертифікат людям, які хочуть здобути вчені звання та готові скласти іспит", – зазначив Сергій Квіт.

Як повідомив міністр, були побажання про наукові публікації у виданнях наукометричних баз, відповідно до яких наказом МОН буде затверджено список наукометричних баз, а не лише деякі з них – Scopus та Web of Science, як передбачалося спочатку.

Обговорюючи питання національно-патріотичного виховання, Сергій Квіт зазначив, що зараз триває робота і над ідеєю централізації структур, підпорядкованих міністерству, які займаються патріотичним вихованням.

На думку міністра, важливо, щоб до справи патріотичного виховання долучилися ветерани АТО, а також слід звернути увагу на тему козацтва.

"Козацтво – жива тема для України, яка може реалізуватися різними шляхами: підготовкою до служби в армії, фермерством, створенням формувань у різних регіонах", – розповів Сергій Квіт.

За матеріалом Урядовий портал.
Новини за темою:
  • Ющенко попросив українських вчених знайти вихід з кризи
  • Ющенко закликає вчених активніше залучитися до подолання кризи
  • Ющенко з нагоди Дня науки нагородив вчених
  • Харківський вчений С.Качановський запатентував новий вид вітродвигуна
  • Уряд України затвердив План заходів з підтримки молодих вчених
 22.05.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина