У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Стартовий комплекс "Циклон-4" можуть перенести з Бразилії до США  Русская версия

Архів новин освіти в світі
Архів новин

Україна розглядає можливість перенесення стартового майданчика нового ракетно-космічного комплексу (РКК) "Циклон-4" з бразильського космодрому "Алкантара" до США, повідомив голова Державного космічного агентства України (ДКАУ) Олег Уруський.

Як повідомив глава ДКАУ журналістам у ході 5-ї міжнародної конференції "Космічні технології: сьогодення і майбутнє", перспектива перенесення стартового комплексу РКК "Циклон-4", що створюється спільно з Бразилією, обумовлена тим, що на сьогоднішній день бразильська сторона, по-суті "заморозила" хід робіт за проектом.

Конференція проходить у Дніпропетровську під егідою Міжнародної академії астронавтики (МАА).

За словами Олега Уруського, роботи по проекту на Алкантарі були припинені Бразилією в березні 2013 року.

"Найбільш реальним (місцем для нового стартового комплексу РКК "Циклон-4" – ред.) я вважаю США", – сказав глава ДКАУ. NАSA вже підтвердив запрошення відвідати Україну, сьогодні українська та американська сторони узгоджують терміни візиту.

Як зазначив Уруський, в квітні в Бразилії під його керівництвом відбулося засідання ради директорів БК "Алкантара-Циклон-Спейс" (АЦС), де розглядався стан реалізації проекту.

"Ситуація поки що не визначена, це призводить до подорожчання проекту", – сказав він.

"Витрачені великі гроші, і я вважаю за необхідне продовження діалогу з Бразилією про відновлення реалізації цього проекту. Сподіваюся, що найближчим часом ми від бразильської сторони отримаємо чітку відповідь", – зазначив глава ДКАУ.

При цьому він також не виключив можливість залучення до проекту РКК "Циклон-4" т.зв. "третьої сторони" в особі зарубіжних інвесторів.

За матеріалом Дело.
Новини за темою:
  • Відбитки пальців можуть видати вживання кокаїну
  • Документи про камікадзе можуть стати об’єктом спадщини ЮНЕСКО
  • Мурахи допоможуть вченим створити новий антибіотик
  • Експерт: перші марсіанські колоністи не зможуть мати дітей
  • У Росії можуть розпочати стежити за активністю школярів в інтернеті
 22.05.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина