У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Людина приручила предка собаки 40 тисяч років тому  Русская версия

Людина приручила предка собаки 40 тисяч років тому
Архів новин

Команда вчених зі Швеції, вивчаючи ДНК давньої вовчої кістки, дійшла висновку, що приручення предків собак сталося близько 40 тисяч років тому. Первісні люди приручили предків собак, щоб ті допомагали їм у полюванні і полювали на собі подібних (зокрема – вовків).

Експерти довгий час вважали, що одомашнення собак припало на епоху мезоліту, коли люди перейшли від полювання до фермерського господарства. Нові дослідження показали, що людина приручила собаку в епоху пізнього кам’яного віку (палеоліт). Такі висновки зробили шведські вчені, проаналізувавши і детально вивчивши ДНК собачої кістки, знайденої на Таймирському півострові в Сибіру.

Радіовуглецевий аналіз показав, що кістці близько 35 тисяч років і належить вона одомашненому вовкові. Цей вовк – щось середнє між сучасними собаками і вовками. І жили вони в період між 27-40 тисячами років тому.

Автор дослідження, Лав Дален, опублікував свою працю у виданні Current Biology. Доктор Скоглунд, співавтор дослідження, заявив, що таймирські вовки не були прямими предками собак. Швидше за все, вони передали їм свої гени вже після того, як їх прабатьки проникли на територію півострова разом зі зграями вовків або вже одомашненими прото-собаками, що слідували за ними.

За матеріалом Independent-news.ru.
Новини за темою:
  • "Відчуття числа" продовжує розвиватися до 30 років
  • "Пам’ять предків" передається по ДНК по чоловічій лінії
  • 13-річний підкорювач Евересту закликав однолітків боротися за свої мрії
  • 15 тисяч кубинців вийшли на марш пам’яті студентів-медиків
  • 15-річна школярка заробляла 100 тисяч фунтів стерлінгів на рік проституцією
 22.05.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина