У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Вчені виявили галактику, яка в 300 трлн разів яскравіша за Сонце  Русская версия

Вчені виявили галактику, яка в 300 трлн разів яскравіша за Сонце
Архів новин

Астрономи виявили у Всесвіті найяскравішу з відкритих на сьогоднішній день галактик, що знаходиться від Землі на відстані 12,5 млрд світлових років. Як повідомляє прес-реліз НАСА, світність цього космічного об’єкта в 300 трлн разів більша, ніж у Сонця.

Повідомляється, що відкриття було зроблено при вивченні даних, отриманих у 2010 році космічним інфрачервоним телескопом WISE. Телескоп зумів розглянути ще два десятки надзвичайно яскравих галактик, видимих тільки в інфрачервоному діапазоні, які були занесені астрономами до нового класу космічних об’єктів.

Фахівці пояснюють підвищену яскравість галактик наявністю в них надмасивних чорних дір. Пилові хмари, обволікаючі чорну діру, не пропускають світло, але розігріваються і дають потужне інфрачервоне випромінювання.

"Вони притягають до себе газ і речовину, які формують навколо них диски, розігріті до температури в мільйони градусів і виділяють високу енергію, а також видиме, ультрафіолетове і рентгенівське випромінювання", – відзначає у своєму прес-релізі космічне агентство США.

За матеріалом Ліга.Новости.
Новини за темою:
  • Грецькі археологи виявили гробницю дружини і сина Олександра Македонського
  • Учені виявили уразливість у системі безпеки людського мозку
  • У Таджикистані до шкільної програми ввели обов’язковий курс вивчення ісламу
  • Піраміди майа виявилися давнішими, ніж вважалося раніше
  • У РФ склали список з 100 фільмів для вивчення у школах
 22.05.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №4441

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина