У базі 27612 реферата, 363 підручника

 УЦОЯО уточнив для директорів шкіл значення порогового балу ДПА та ЗНО  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) завершив надсилання органам управління освітою райдержадміністрацій та міськвиконкомів відомостей результатів державної підсумкової атестації з української мови.

У зв’язку з чисельними зверненнями абітурієнтів та керівників загальноосвітніх навчальних закладів прес-центр УЦОЯО роз’яснює різницю між тестовим балом ЗНО та ДПА:

"Пороговий бал "склав/не склав", який відповідає 22-ом тестовим балам, встановлено для результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, які використовуються під час прийому до вищих навчальних закладів, а не для результатів державної підсумкової атестації з української мови. Переконливо радимо не робити висновки щодо результатів зовнішнього оцінювання випускників та їх допущення до складання тестів з інших предметів, опираючись на кількість тестових балів, вказану у відомості результатів державної підсумкової атестації".

Також УЦОЯО повідомляє, що на інформаційних сторінках учасників ЗНО розміщені запрошення-перепустки для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. У 2015 році запрошення не надсилаються поштою, тому їх слід самостійно роздрукувати зі своєї інформаційної сторінки.

За матеріалом УЦОЯО.
Новини за темою:
  • В Україні створена програма дошкільної освіти "Впевнений старт"
  • 4-6 травня у Києві пройде Всеукраїнський конкурс проектів озеленення інтер’єру шкіл
  • У Києві відкрилися шкільні базари
  • У Києві запрацювали пришкільні табори відпочинку
  • Українські виробники 15-17 серпня представлять шкільну форму на виставці-ярмарку "Світ дитинства і школи" у Києві
 22.05.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №3190

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина