У базі 27618 реферата, 364 підручника

 УЦОЯО уточнив для директорів шкіл значення порогового балу ДПА та ЗНО  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) завершив надсилання органам управління освітою райдержадміністрацій та міськвиконкомів відомостей результатів державної підсумкової атестації з української мови.

У зв’язку з чисельними зверненнями абітурієнтів та керівників загальноосвітніх навчальних закладів прес-центр УЦОЯО роз’яснює різницю між тестовим балом ЗНО та ДПА:

"Пороговий бал "склав/не склав", який відповідає 22-ом тестовим балам, встановлено для результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, які використовуються під час прийому до вищих навчальних закладів, а не для результатів державної підсумкової атестації з української мови. Переконливо радимо не робити висновки щодо результатів зовнішнього оцінювання випускників та їх допущення до складання тестів з інших предметів, опираючись на кількість тестових балів, вказану у відомості результатів державної підсумкової атестації".

Також УЦОЯО повідомляє, що на інформаційних сторінках учасників ЗНО розміщені запрошення-перепустки для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. У 2015 році запрошення не надсилаються поштою, тому їх слід самостійно роздрукувати зі своєї інформаційної сторінки.

За матеріалом УЦОЯО.
Новини за темою:
  • "Доста!" проводить шкільний конкурс "Малюнки проти стереотипів"
  • "Просвіта" пропонує припинити навчання російською мовою в 70% шкіл Криму
  • 1 вересня в Івано-Франківську до шкіл пішли 2050 першокласників
  • 1 червня на площі Ринок у Львові молодь організує похорони шкідливих звичок
  • 1 червня у Києві відбудеться урочисте нагородження переможців конкурсу шкільних малюнків "Мої права"
 22.05.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина