У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Документи про камікадзе можуть стати об’єктом спадщини ЮНЕСКО  Русская версия

Документи про камікадзе можуть стати об’єктом спадщини ЮНЕСКО
Архів новин

Влада японського Мінамікюсю планує домогтися від ЮНЕСКО визнання об’єктом нематеріальної спадщини колекції документів, пов’язаних з діяльністю камікадзе, для яких місто наприкінці Другої світової війни було стартовою базою.

Мер міста Кампей Шимода заявив, що сподівається на допомогу ЮНЕСКО у прагненні передати жахи війни шляхом створення архіву "Пам’ять світу".

Місто Чиран, що виникло навколо чайних плантацій, нині входить до складу Мінамікюсю, а в 40-і роки було базою для камікадзе. Зараз там діє Музей світу, в якому зберігається колекція документів.

"Документи є нагадуванням про те, до яких крайнощів можуть дійти зневірені люди, – цитує Associated Press куратора Музею світу Муцуо Кувасіро. – Ми вважаємо, що подібні свідоцтва жахів війни безцінні".

Серед предметів, які Музей світу збирається включити в "Пам’ять світу", – "хатімакі" (білі іменні пов’язки – ред.), прощальні записки і листи від пілотів.

"Мужайся, забудь минуле і знайди інший спосіб бути щасливою", – написав 23-річний пілот Тошіо Аназава своїй нареченій, перш ніж пішов на смерть.

Щоб офіційно подати заявку в ЮНЕСКО, влада Мінамікюсю повинна отримати схвалення від Міністерства освіти Японії, але не ясно, чи відбудеться це.

За матеріалом Infox.ru.
Новини за темою:
  • Метан може стати новим паливом для космічних польотів
  • Стартовий комплекс "Циклон-4" можуть перенести з Бразилії до США
  • Відбитки пальців можуть видати вживання кокаїну
  • Мурахи допоможуть вченим створити новий антибіотик
  • Жителі Землі можуть обрати назви 305 планет і зірок
 20.05.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина