У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Виявлено лист Ріббентропа з привітаннями радянському розвіднику Зорге  Русская версия

Виявлено лист Ріббентропа з привітаннями радянському розвіднику Зорге
Архів новин

В одному з букіністичних магазинів Токіо (Японія) виявили листа від імені міністра закордонних справ гітлерівської Німеччини Йоахіма фон Ріббентропа, адресований радянському розвіднику Ріхарду Зорге (на фото).

Лист, підписаний секретарем Ріббентропа, датовано 4 жовтня 1938 року. У ньому міністр вітає Зорге з днем народження і відзначає його "визначні заслуги" перед німецьким посольством у Токіо. До документа додається фотографія самого Ріббентропа з автографом, передає газета "Асахі сімбун".

Професор Нобуо Тадзіма з японського Університету Сейдзе вважає, що Ріббентроп, призначений міністром всього за півроку до відправки листа, навряд чи особисто знав Зорге. Вітання, можливо, було надіслано на прохання посла Німеччини в Токіо Еугена Отта, який зробив Зорге своїм радником.

"Лист показує, що посол повністю довіряв Зорге і високо цінував інформацію, яку він збирав для посольства", – вважає історик.

Радянський розвідник Ріхард Зорге був направлений в Японію в якості кореспондента німецьких газет "Берзен кур’єр" і "Франкфуртер цайтунг", а потім став секретарем посольства Німеччини. У своїх донесеннях до Москви він неодноразово попереджав про підготовку керівництвом нацистської Німеччини нападу на Радянський Союз. Зорге був заарештований в 1941 році і згодом страчений.

За матеріалом Infox.ru.
Новини за темою:
  • У вищих навчальних закладах Афганістану розпочалися вступні іспити
  • У Google Street View з’явилися панорамні знімки найвищих вершин світу
  • 12-річний школяр за виявлення уразливості в браузері Firefox отримав $3000
  • Групи крові людини виявилися еволюційно давнішими, ніж вважали
  • NASA пропонує грошові призи за допомогу у виявленні навколоземних астероїдів
 20.05.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №4939

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина