У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Учні, у яких анульовані результати ДПА у формі ЗНО, зможуть пройти атестацію  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Певна кількість учнів допустила серйозні порушення під час проходження державної підсумкової атестації (ДПА) у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з української мови та літератури. Їхні результати були анульовані.

Проте Міністерство освіти і науки дозволило таким випускникам повторно пройти державну підсумкову атестацію з української мови (лист МОН №1/9-246 від 15.05.2015) безпосередньо у навчальних закладах.

Ці учні, у разі успішного проходження державної підсумкової атестації за місцем навчання, зможуть отримати атестат про повну загальну середню освіту, однак не можуть нагороджуватися золотими чи срібними медалями й не зможуть цьогоріч вступати до вищих навчальних закладів.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • У Львові батько школяра лякав учнів іграшковим пістолетом
  • У Львові поранили 17-річного учня підготовчих курсів Львівського медуніверситету
  • 2 лютого розпочинає роботу система "Конкурс" для інформування українських абітурієнтів
  • Відбулося ХІ Засідання українсько-польської комісії експертів з питань удосконалення шкільних підручників
  • Правоохоронці Луганська розшукують зниклого учня вечірньої школи
 20.05.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Рак (22.06 - 22.07) Рак (22.06 - 22.07)
Этот день способен дать Ракам пищу для размышлений, пробудить воспоминания, подпитать надежды. Может вернуться интерес к далеким краям, к определенному маршруту или мировоззрению, стать актуальным вопрос о путешествии, получении высшего образования... далі
Інші гороскопи

Хмарина