У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Івано-Франківськ отримає кредит на енергоефективність навчальних закладів  Русская версия

Івано-Франківськ отримає кредит на енергоефективність навчальних закладів
Архів новин

П’ять мільйонів євро кредиту під 6 відсотків річних надасть Івано-Франківську Північна екологічна фінансова корпорація (НЕФКО) на фінансування інвестиційного проекту з енергоефективності в освітніх закладах. Про це повідомляють міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус і старший інвестиційний менеджер НЕФКО Бо Нюхус.

На першому етапі йдеться про 1 мільйон євро кредиту. Програма співпраці, розрахована на 10 років, також передбачає внесок міської ради – майже 600 тисяч євро і безповоротну допомогу, грант у 2,4 мільйона євро. За ці кошти будуть модернізовані системи опалення, утеплені приміщення, замінені вікна і двері в 13 будівлях, зокрема в п’яти школах, шести дитсадках, поліклініці й освітньо-реабілітаційному центрі.

"НЕФКО як екологічну міждержавну організацію цікавить цей проект перш за все і в основному тому, що має великі екологічні складові, зменшує використання енергії. При цьому поліпшуємо самі будівлі і робимо більш приємні умови для учнів у школах і дитсадках. Тобто це не тільки екологічний проект, а й доволі значний соціальний", – сказав представник НЕФКО.

Як зазначив міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус, "реалізація цього проекту дозволить підвищити комфортне перебування 22 тисяч дітей міста Івано-Франківська". Мер також зазначив, що по першому етапі проекту економія складе 138 тисяч євро в рік, а після його завершення – близько півмільйона євро.

Для впровадження проекту місто обирало заклади з півсотні будівель, для десяти з них провели енергоаудит завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID).

Сьогодні завершується підготовчий етап, представники НЕФКО оглянуть вибрані для проекту будівлі, на наступний місяць заплановане підписання угоди.

Це вже третій проект НЕФКО з Івано-Франківськом, завдяки першому впроваджені енергоефективні заходи в дев’яти громадських будівлях, другий стосується модернізації зовнішнього освітлення.

Співпраця з НЕФКО триває з 2010 року, Івано-Франківськ став першим містом в Україні, яке отримало позику корпорації для реалізації енергоефективних заходів в бюджетних закладах.

За матеріалом Радио Свобода.
Новини за темою:
  • Гриневич: усі педпрацівники до вересня отримають збільшену на 2 тарифні розряди зарплату
  • МОН проводить антидискримінаційну експертизу навчальних матеріалів та розробило Стратегію впровадження гендерного компоненту в освіту
  • 54 молодих українських вчених отримають гранти загальною сумою понад 3,5млн гривень – Уряд ухвалив проект Розпорядження Президента України
  • Україна приєдналася до незалежної Європейської системи акредитації інженерної освіти
  • 19 інклюзивних шкіл Запорізької області отримають обладнання для створення сучасного освітнього середовища
 19.05.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №9520

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина