У базі 27618 реферата, 364 підручника

 19-20 травня у Києві відбудеться конференція "Дні інформаційного...  Русская версия

19-20 травня у Києві відбудеться конференція
Архів новин

Національна академія державного управління при Президентові України (НАДУ) запрошує на щорічну науково-практичну конференцію за міжнародною участю "Дні інформаційного суспільства-2015". Захід відбудеться 19-20 травня 2015р. Початок о 10:00.

Місце проведення: Національна академія державного управління при Президентові України, Київ, вул. Пугачова, 12/2, актова зала (3-й поверх).

Мета заходу: на політичному, експертному та науковому рівні обговорити стан, проблеми та перспективи розвитку інформаційного суспільства і виробити рекомендації щодо його прискореного розвитку в Україні.

Формат проведення: панельні дискусії "Розвиток інформаційного суспільства в Україні як стратегічний напрям політики реформ" та "Держава on-line – перспективи і реальність е-урядування в Україні" (10:00-13:00) та "круглі столи" "Державна політика в умовах інформаційної війни", "Сервісна держава: можливості та перспективи для України", "Права людини та Інтернет" (14:00-17:30).

Захід відбудеться за підтримки: Спільної програми Ради Європи і Європейського Союзу "Зміцнення інформаційного суспільства в Україні" (Офіс Ради Європи в Україні); Google Україна; Українсько-турецького культурного центру "Сяйво".

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • 4 квітня Володимир Гройсман та Лілія Гриневич візьмуть участь у конференції «Професійна освіта та підготовка робітничих кадрів: сприяння соціально-економічному та регіональному розвитку України»
  • 1 та 8 квітня відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання
  • 27 березня за участі Лілії Гриневич відбудеться презентація звіту «Огляди ОЕСР на тему доброчесності в освіті: Україна 2017»
  • У Києві відкрито Корейський освітній центр
  • Створювати музей науки в Києві допоможе експертна група при МОН
 19.05.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина