У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Керівник Управління спецрозслідувань Генпрокуратури звинуватив МОН у зриві...  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Міністерство юстиції та Міністерство освіти і науки України не сприяють слідчим в розслідуванні кримінальних справ стосовно своїх колишніх керівників – Олени Лукаш та Дмитра Табачника. Про це заявив начальник Управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк в інтерв`ю УкрІнформу.

"Так, їм не повідомлено про підозру. У кримінальних провадженнях про правопорушення в системі Міносвіти та Мін’юсту для цього ще не зібрано достатньо доказів... По тому самому Табачнику ми взяли з інтернету інформацію про злочинні оборудки, роздрукували і почали розслідування. Але немає допомоги від Міністерства освіти, яке могло б саме виявити, де були найбільші порушення, зокрема при витрачанні державних коштів, провести внутрішній аудит та розслідування і надати інформацію. Ми пишемо запити в Міносвіти, а нам відповідають, що порушень немає", – зазначив Горбатюк.

За його словами, подібна ситуація спостерігається і в Мін’юсті: "Мін`юсту підпорядковується державне підприємство по веденню реєстрів (ДП "Інформаційний центр" – ред). Ми просимо їх надати документи, а вони кажуть: "звертайтесь до суду". Хоча закон дозволяє слідчому витребувати за запитом копії документів, і державне підприємство мало б цьому сприяти... Щось вони видають, щось – ні. Зрештою у міністерстві могли б самі провести службове розслідування, що стосується державних закупівель".

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • “Давайте увійдемо в новий рік без боргів перед громадою”, - Лілія Гриневич в Рівному на нараді за участі керівників обласних управлінь освіти і науки
  • Янукович доручив Льовочкіну реформувати Національну академію держуправління
  • Юрій Коровайченко прокоментував оптимізацію управління вищими навчальними закладами в Україні
  • Школярі Кіровограду відвідали штрафмайданчик в управлінні ДАІ
  • Черновецький зустрінеться з керівниками приватних ВНЗ
 15.05.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина