У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Відкрито найбільш віддалену від Землі галактику  Русская версия

Відкрито найбільш віддалену від Землі галактику
Архів новин

Міжнародної команди астрономів під керівництвом дослідників із Єльського університету (США) та Каліфорнійського університету в Санта-Круз (США) вдалося виявити найбільш віддалену від Землі галактику.

Система з позначенням EGS-zs8-1 ідентифікована на основі даних, отриманих космічними телескопами Hubble і Spitzer, а також 10-метровим телескопом Keck I в обсерваторії Кека на Гаваях.

За оцінками, галактика EGS-zs8-1 знаходиться на відстані 13,1 млрд світлових років від нашої планети. Тобто, вона сформувалася приблизно через 670 млн років після Великого вибуху. За сучасними уявленнями, спостережуваний зараз Всесвіт виник приблизно 13,8 млрд років тому. Таким чином, народження системи EGS-zs8-1 відбувалося, коли вік Всесвіту становив лише 5% від нинішнього.

Спостереження за настільки віддаленими системами дозволяють пролити світло на процеси, що відбувалися незабаром після Великого вибуху. Зокрема, отримана інформація може допомогти в уточненні теорій формування галактик.

За матеріалом 3DNews.
Новини за темою:
  • Галактика Чумацький шлях і туманність Андромеди через 5 млрд років зіллються в одне ціле
  • Найпотужніший землетрус в Японії змінив гравітаційні поля Землі
  • Ландшафтний художник створив найбільший в світі витвір мистецтва
  • Китайські студенти отримали власний супутник Землі
  • Китай посилає для навчання за кордоном найбільшу кількість студентів
 06.05.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Риби (19.02 - 20.03) Риби (19.02 - 20.03)
В непростой ситуации у Рыб есть выбор между унынием и оптимизмом. Стоит помнить, что «ночь темнее перед рассветом», и верить в существование выхода из кризиса. Позитивный взгляд на вещи возобладает, если не терять связей с людьми... далі
Інші гороскопи

Хмарина