У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Відкрито найбільш віддалену від Землі галактику  Русская версия

Відкрито найбільш віддалену від Землі галактику
Архів новин

Міжнародної команди астрономів під керівництвом дослідників із Єльського університету (США) та Каліфорнійського університету в Санта-Круз (США) вдалося виявити найбільш віддалену від Землі галактику.

Система з позначенням EGS-zs8-1 ідентифікована на основі даних, отриманих космічними телескопами Hubble і Spitzer, а також 10-метровим телескопом Keck I в обсерваторії Кека на Гаваях.

За оцінками, галактика EGS-zs8-1 знаходиться на відстані 13,1 млрд світлових років від нашої планети. Тобто, вона сформувалася приблизно через 670 млн років після Великого вибуху. За сучасними уявленнями, спостережуваний зараз Всесвіт виник приблизно 13,8 млрд років тому. Таким чином, народження системи EGS-zs8-1 відбувалося, коли вік Всесвіту становив лише 5% від нинішнього.

Спостереження за настільки віддаленими системами дозволяють пролити світло на процеси, що відбувалися незабаром після Великого вибуху. Зокрема, отримана інформація може допомогти в уточненні теорій формування галактик.

За матеріалом 3DNews.
Новини за темою:
  • Час народження дитини впливає на її успіхи у школі - відкриття
  • Німеччина є однією з найбільш затребуваних країн навчання для іноземних студентів
  • 23-25 травня Земля побачить раніше невідомий метеорний дощ
  • Через поломку російського "Прогреса" космонавти МКС повернуться на Землю не раніше липня
  • Ніч 12 липня порадує жителів Землі супермісяцем
 06.05.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина