У базі 27618 реферата, 364 підручника

 1 тис. деталей нового аеробуса були надруковані на 3D-принтері  Русская версия

1 тис. деталей нового аеробуса були надруковані на 3D-принтері
Архів новин

Більше 1000 деталей нового airbus A350 XWB були виготовлені за допомогою технології 3D-друку, повідомляє BBC. Таким чином, в цьому літаку більше деталей, виготовлених за цією технологією, ніж у будь-якому іншому.

Матеріали, використовувані для виробництва літаків, стали доступні для 3D-друку зовсім недавно. За словами одного з експертів, думку якого наводить BBC, це стало важливим кроком вперед, оскільки тепер нові матеріали можуть виготовлятися і використовуватися відповідно до вимог безпеки авіакомпаній.

Компанія Stratasys, виробник цих деталей для Airbus, стверджує, що використання 3D-друку дозволило зменшити час, що витрачається на виготовлення деталей, а також знизити витрати.

Весь процес виробництва проходив під пильним наглядом представників Airbus, які вимагали дотримання жорстких термінів поставки літаків авіакомпаніям згідно з контрактними зобов’язаннями.

За словами Джеймса Вудкока, спеціаліста в галузі 3D-друку, компанія провела роботу безпрецедентного масштабу.

"Історично склалося, що 3D-друк використовується у виробництві деталей для військових літаків, а не цивільних лайнерів", – підкреслив експерт.

A350 XWB – сімейство далекомагістральних широкофюзеляжних літаків виробництва концерну Airbus. A350 став першим літаком, чий фюзеляж і крило виготовлені переважно з вуглепластика.

За матеріалом Newsru.com.
Новини за темою:
  • У технічному коледжі штату Вірджинія була обезголовлена китайська студентка
  • Більше 600 тисяч школярів ОАЕ пройдуть обов’язкову вакцинацію проти нового грипу
  • Британська вчителька була засуджена за секс з 15-річною ученицею
  • У Каліфорнії відбулися акції протесту студентів
  • У Стамбулі студент кинув кросівком у главу МВФ
 07.05.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина