У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Вчені: кілька чашок кави на день рятує від передчасної смерті  Русская версия

Вчені: кілька чашок кави на день рятує від передчасної смерті
Архів новин

Експерти в галузі здорового харчування з Японії в черговий раз довели корисність кави і зеленого чаю. Японці встановили, що вживання цих тонізуючих напоїв знижує ймовірність передчасної смерті у людей похилого і середнього віку.

Для встановлення цього факту фахівці здійснили дослідження, в якому брали участь 90 тис. добровольців обох статей у віці від 40 до 69 років. Всіх учасників тесту опитали на предмет їх щоденного раціону. Дослідження вчених з "Країни сонця, що сходить" тривало 19 років. Протягом цього часу фіксувалися всі випадки смерті учасників експерименту.

У результаті наукової роботи вдалося встановити, що люди, які вживали по 2 чашки кави щодня, мали більш низький ризик померти передчасно. У порівнянні з іншими людьми він становив близько 15 відсотків. Більш високий результат фіксувався у людей, які випивали більше 3-4 чашок кави на день. Їх ймовірність померти раніше часу була знижена на 24%.

Ідентична ситуація спостерігалася і з вживанням зеленого чаю. Підвищена "живучість" фіксувалася у всіх японців, хто вживав по 5 чашок тонізуючого напою на день. Для чоловіків ризик ранньої смерті зменшувався на 13 відсотків, а у жінок на 17%.

Експерти впевнені, людський організм захищав кофеїн, що міститься в обох напоях. Також дуже корисними визнані хлорогенова кислота та катехін.

За матеріалом Pro UA.
Новини за темою:
  • Дзень Волі: як це – бути студентом-активістом у Білорусі
  • Британський уряд має намір посилювати візові правила для студентів
  • Вчені: шлюб більш вигідний чоловікам, ніж жінкам
  • Вчені виявили нові властивості елементарних часток нейтрино
  • Вчені додадуть до 30 червня секунду для врівноваження часу
 08.05.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Rotting Onslaught
Грати у онлайн гру Rotting Onslaught
Інші ігри

Хмарина