У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Мурахи допоможуть вченим створити новий антибіотик  Русская версия

Мурахи допоможуть вченим створити новий антибіотик
Архів новин

Колонія мурашок-листорізів допоможе вченим Університету Східної Англії створити клас засобів, які зможуть впоратися з супербактериями.

Мурахи виробляють антибіотичний агент і завдяки цим комахам вчені вже знайшли два нових антибіотика раніше. Цього разу дослідники сфокусували увагу на грибку, який мурахи їдять, і на тому, як організм мурах захищає себе від грибка. Було встановлено, що 50 мільйонів років тому мурашки навчилися виробляти кілька антибіотиків.

Нагадаємо, що 60% всіх антибіотиків – природні продукти, які виробляють бактерії-актиноміцети. Вони перебувають у грунті. Коли бактерії у землі виробляють антибіотики, вони також експресують гени стійкості, щоб захиститися від цих самих антибіотиків. На жаль, гени передаються і шкідливим бактеріям, що призводить до появи небезпечних інфекцій.

За матеріалом Pro UA.
Новини за темою:
  • Академія наук Китаю планує протягом майбутніх 5 років запросити до себе 1500 зарубіжних вчених
  • Університети США вперше оголошують бойкот ізраїльським вченим
  • У США допоможуть коледжам і університетам подолати кризу
  • Російські астрономи пропонують створити освітній телеканал
  • Психологи встановили роль "ботаніків" в американських школах
 11.05.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина