У базі 27618 реферата, 364 підручника

 The Wall Street Journal: у США високоосвічені жінки частіше стають мамами  Русская версия

The Wall Street Journal: у США високоосвічені жінки частіше стають мамами
Архів новин

Все більше високоосвічених мешканок США вирішують стати мамами, пише The Wall Street Journal з посиланням на дослідження Pew Research Center.

Як з’ясували експерти, у 2014 році 22% американок 40-44 років зі ступенем магістра або вище були бездітними. У 1994 році частка таких жінок становила 30%.

Також виявилося, що частка американських матерів 40-44 років зі ступенем, які виховують одну дитину, знизилася з 28% у 1994 році до 23% в 2014 році. При цьому число американок, які мають трьох і більше дітей, зросла з 22% до 27%.

Те, що високоосвічені мешканки США більш схильні заводити дітей може означати, що їм стало легше поєднувати роботу і сім’ю, сказано в статті The Wall Street Journal.

За матеріалом Подробности.
Новини за темою:
  • Вчені: шлюб більш вигідний чоловікам, ніж жінкам
  • The Wall Street Journal: у США високоосвічені жінки частіше стають мамами
  • The Wall Street Journal: у США високоосвічені жінки частіше стають мамами
  • Вчені: жінки на роботі втомлюються більше за чоловіків, а заробляють менше
  • Жінки ідеально підходять для роботи у розвідці
 08.05.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Стрілець (23.11 - 21.12) Стрілець (23.11 - 21.12)
Сегодня многое внушает Стрельцам надежду, но реальность может разойтись с ожиданиями. Не стоит искать корень зла в программе, выбранной позиции или других глобальных вещах. Также, не стоит во всем винить друзей. При ближайшем рассмотрении, причиной... далі
Інші гороскопи

Хмарина