У базі 27612 реферата, 363 підручника

 У Житомирі проходять навчальні збори з вчителями "Захисту Вітчизни"  Русская версия

У Житомирі проходять навчальні збори з вчителями
Архів новин

У Житомирському військовому інституті імені С.Корольова (ЖВІ) за підтримки Житомирської обласної державної адміністрації в період з 11 по 14 травня 2015 року проходять навчальні збори з викладачами предмету "Захист Вітчизни" загальноосвітніх закладів. Про це повідомляє прес-служба інституту.

Метою навчальних зборів є підвищення професійної та педагогічної майстерності викладачів предмету "Захист Вітчизни", адже саме вони формують та удосконалюють у старшокласників життєво необхідні знання, уміння і навички, готуючи учнів до захисту Вітчизни.

У рамках навчальних зборів буде проведено ряд показових і практичних занять, згідно з програмою навчального предмету "Захист Вітчизни", спрямованих на більш якісне засвоєння старшокласниками знань про завдання Збройних Сил України та інших військових формувань, основ захисту Вітчизни, цивільного захисту, медико-санітарної підготовки.

У зборах заплановано участь 180 викладачів предмету "Захист Вітчизни" загальноосвітніх закладів Житомирської, Вінницької, Хмельницької, Черкаської областей.

За матеріалом День.
Новини за темою:
  • Зарплата вчителям у 2017 році збільшиться не на 30, а на 50 відсотків
  • Президент підписав Закон про підтримку переміщених вищих навчальних закладів
  • Умови прийому до ВНЗ у 2017 році: встановити запобіжники від порушень прав вступників та стимулювати регіональні вищі навчальні заклади
  • Хмарні сервіси у загальноосвітніх навчальних закладах як чинник розвитку змішаного навчання
  • Затверджено зміни до Положення про професійно-технічний навчальний заклад
 12.05.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина