У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Невідомі побили ректора Одеського національного медичного університету  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Стали відомі подробиці нападу на ректора Одеського національного медичного університету (ОНМедУ). Валерія Запорожана побили двоє невідомих прямо на території університету.

Як розповіла "Сегодня" дружина Валерія Миколайовича Наталя, двоє чоловіків напали на ректора близько 9 ранку коли він йшов по території університету в адміністративний корпус.

"Нападники били на ураження. Це були не випадкові перехожі, а спеціально підготовлені люди", – поділилася Наталя і зазначила, що злочинці не були студентами університету чи його співробітниками.

За словами жінки, на крик ректора університету вибігли люди, але зловмисникам вдалося втекти. Затримати їх поки що не вдалося.

"Зараз Валерій Миколайович у важкому стані лежить у реанімації. Лікарі проводять всі необхідні обстеження", – розповіла Наталя.

Нагадаємо, 13 травня в Одесі невідомі напали на ректора Одеського національного медичного університету і жорстоко побили його.

Валерій Запорожан з 1994 року очолює Одеський державний медичний університет. Вчений є визнаним в Україні та за її межами фахівцем акушерства, гінекології, генетики, імунології та онкології.

За матеріалом Сегодня.
Новини за темою:
  • Генпрокуратура порушила справу проти одеського судді, що припинив реєстрацію школярів на зовнішнє тестування
  • Клопотання одеського школяра розглянуть у лютому
  • Міністр Іван Вакарчук пропонує утворити громадську організацію "Конференцію ректорів вищих навчальних закладів України"
  • Студенти Луганського національного університету продовжують збір коштів на храм покровительки студентства
  • Ректор Національного медуніверситету отримав ще один орден Ярослава Мудрого
 13.05.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Обьявление со столба:
Господа собаководы! Уважайте окружающих.
Не гадьте вдоль пешеходной дорожки.

Інші анекдоти

Хмарина