У базі 27618 реферата, 364 підручника

 На сторінках учасників ЗНО розміщено результати тестування з української...  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Із 13 травня на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) розміщені результати тестування з української мови і літератури.

У разі незгоди з отриманим результатом учасник ЗНО має право подати апеляційну заяву. Апеляційна комісія прийматиме до розгляду апеляційні заяви щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання української мови і літератури, подані до 24 год 00 хв 17 травня 2015 року.

Апеляційні заяви потрібно надсилати рекомендованим листом за адресою: 04053, м.Київ, вул. Юрія Коцюбинського, 5 (із поміткою "Апеляційна комісія УЦОЯО").

Нагадаємо, нещодавно відбулося засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти, на якому визначено пороговий бал "склав/не склав" для тесту з української мови і літератури. За результатами статистично-математичних розрахунків Українським центром оцінювання якості освіти було запропоновано членам комісії встановити пороговий бал, що відповідає 25-ти тестовим балам. У цьому разі його б не подолали 13,3% учасників зовнішнього незалежного оцінювання.

Члени експертної комісії після обговорення прийняли рішення знизити пороговий бал до 22-ох тестових балів, що дасть можливість його подолати 91,6% учасників зовнішнього незалежного оцінювання.

За матеріалом УЦОЯО.
Новини за темою:
  • "Батьківщина" збирається законодавчо захистити вступ за результатами ЗНО
  • "За Україну!" вимагає невідкладно прийняти закон про зовнішнє тестування
  • "Поважних причин" для неявки на незалежне тестування цього року в Україні не буде
  • "Правознавство" все-таки включать до обов’язкових предметів зовнішнього тестування?
  • "Школа молодого політика" оголошує новий набір учасників по Харківській області
 13.05.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина