У базі 27618 реферата, 364 підручника

 5 червня відбудеться з’їзд представників органів студентського самоврядування...  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

5 червня 2015 рокуу Києві відбудеться Всеукраїнський з’їзд представників органів студентського самоврядування (ОСС) вищих навчальних закладів України з обрання делегатів до складу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Про це повідомляє організаційний комітет ОСС.

Проведенню з’їзду передували три робочих засідання Ініціативної групи з підготовки виборів представників ОСС до складу Національного агентства, на яких прийнято серія рішень з метою підготовки до з’їзду.

Організаційним комітетом також ухвалено рішення, що делегати на З’їзд обираються органом студентського самоврядування вищого навчального закладу. Зокрема, від кожного вищого навчального закладу, що має статус юридичної особи, для участі у З’їзді обирається один делегат. Оригінал витягу з протоколу мають бути надіслані до 23 травня 2015 року включно.

Також прийняті рішення про: "Про критерії та порядок підготовки інформації стосовно кандидатів до складу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти"; "Про норми та порядок делегування".

За матеріалом МОН України.
Новини за темою:
  • 24 травня у Києво-Могилянській бізнес-школі відбудеться HR-день
  • Освітня децентралізація – 3. МОН організовує низку обласних семінарів з децентралізації освіти
  • 26 червня Міжнародний інститут бізнесу представить програми навчання у сфері маркетингу і комунікацій
  • 19 червня бізнес-школа МІМ-Київ проведе презентацію середньострокових програм управлінського розвитку PMD
  • 22 травня у Києві відбудеться "круглий стіл" "Цифрове суспільство: перспективи для України"
 14.05.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Drop Kick
Грати у онлайн гру Drop Kick
Інші ігри

Хмарина