У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Рада заборонила ставати ректорами "голосувальникам 16 січня"  Русская версия

Рада заборонила ставати ректорами
Архів новин

Верховна Рада України прийняла зміни до Закону "Про вищу освіту", якими заборонила "голосувальникам 16 січня" призначатись ректорами. За відповідний закон депутати проголосували 14 травня.

Згідно з прийнятими змінами, призначатись чи обиратись ректорами заборонено особам, які мають судимість чи притягались до відповідальності за корупційні правопорушення.

Окремо в новому законі передбачено, що діючі чи колишні депутати, які голосували за "закони 16 січня", також не можуть ставати ректорами.

Як написав у своєму Facebook депутат від БПП Мустафа Найєм, це "означає, наприклад, що Михайло Поплавський, Сергій Ківалов, Микола Мельник і Григорій Калетник більше не зможуть очолити будь-який з українських вишів".

За матеріалом Українська правда.
Новини за темою:
  • Анжеліка Рудницька стала радницею міністра культури України
  • Кіровоградський педуніверситет стане Центральноукраїнським
  • Управління освіти Сумської міськради придбало мавпу за 50 тисяч грн
  • МОН співпрацюватиме з Радою Європи під час оновлення програм для базової і старшої школи, а також розробки «антиплагіатної» нормативно-правової бази
  • Я навчу тебе любити радянську владу: черкаська вчителька криком зірвалась на 10-річну дівчинку
 14.05.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина