У базі 27618 реферата, 364 підручника

 МОН заплатить монополісту за шкільні атестати 30 млн грн  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Державне підприємство "Інфоресурс" Міністерства освіти і науки України 8 травня уклало угоду з ПАТ "Науково-дослідний інститут прикладних інформаційних технологій" на виготовлення документів про освіту державного зразка на 30,32 млн грн. Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель".

Замовлено 893 тисячі документів про загальну середню освіту, що виготовляються на основі фотокомп’ютерних технологій по 34 грн/шт.

Торги проведено за переговорною процедурою, оскільки "НДІ прикладних інформаційних технологій" запатентувало та зареєструвало як об’єкти інтелектуальної власності способи обробки інформації та складові комп’ютерної програми ІВС "ОСВІТА", в рамках якої виготовляються документи про загальну середню освіту на основі фотокомп’ютерних технологій.

Акціонерами "НДІ прикладних інформаційних технологій" є ректор Київського політехнічного інституту (КПІ) Михайло Згуровський та керівники означеного НДІ Валентин Прокоф’єв, Віктор Бобовкін і Юрій Воробйов.

Оскільки "НДІ прикладних інформаційних технологій" запатентувало виготовлення документів про середню та вищу освіту останніми роками фірма була монополістом у цій сфері.

У 2015 році міністр освіти Сергій Квіт заявив, що диплом про вищу освіту більше не має бути пластиковим і може бути паперовим. Відтак міністерство мало ще в квітні затвердити нову форму диплому про вищу освіту, яка не передбачає монополії НДІ.

Разом з тим Квіт нічого не повідомляв про зміни у виготовленні документів про середню освіту, які мали б призвести до знищення монополії НДІ і у цьому сегменті.

З моменту заснування "Вісника держзакупівель" у 2008 році було опубліковано дані про державні підряди ПАТ "НДІ прикладних інформаційних технологій" на 430,14 млн грн.

За матеріалом Наші гроші.
Новини за темою:
  • Лілія Гриневич: Врегулювання питання із грошовими шкільними внесками батьків напряму залежить від прийняття рамкового закону “Про освіту"
  • «Після переходу на 12-річку місцевій владі можуть знадобитися шкільні приміщення, які не використовуються нині», – Лілія Гриневич
  • В.Шандра: Київщина виділила понад 12 мільйонів на шкільні автобуси
  • МОН рекомендує знайомити дошкільнят з національними святами
  • Проти призвідників шкільного бунту в Ужгороді завели справу
 14.05.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина