У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Апеляційна комісія центру тестування не буде знижувати результати ЗНО  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

10 липня 2014 року апеляційною комісією Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) прийнято рішення у 2014 році не застосовувати практику зниження результатів зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) за результатами розгляду апеляційних звернень.

До 15 липня 2014 року знижені результати тестування абітурієнтів будуть анульовані та відновлені попередні. Із додатковими заявами стосовно цього до УЦОЯО звертатися не потрібно. Зміни можна буде побачити на інформаційних сторінках абітурієнтів.

Нагадаємо, у розділі "Визначення результатів ЗНО" розміщено відповіді до завдань тесту з історії України (додаткова сесія).

За матеріалом УЦОЯО.
Новини за темою:
  • 24 травня у Києво-Могилянській бізнес-школі відбудеться HR-день
  • Освітня децентралізація – 3. МОН організовує низку обласних семінарів з децентралізації освіти
  • Ю.Павленко: З нового навчального року дитячо-юнацьким спортивним школам будуть присвоєні категорії
  • Паніка місцевого масштабу. Платна магістратура то буде, то не буде
  • В Україні буде впроваджено систему освітньої статистики, - МОН
 11.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Риби (19.02 - 20.03) Риби (19.02 - 20.03)
Рыбам не стоит выбирать этот день для индивидуальных инициатив, направленных на самовыражение. Чтобы добиться цели, сегодня необходимо скооперироваться с другими людьми, послужить идее или коллективному благу. Участие в общем деле поможет закрепить... далі
Інші гороскопи

Хмарина