У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Міносвіти у 2014р. зменшило держзамовлення у ВНЗ на 1 тис. - до 98 тис. осіб  Русская версия

Міносвіти у 2014р. зменшило держзамовлення у ВНЗ на 1 тис. - до 98 тис. осіб
Архів новин

Державне замовлення у ВНЗ в 2014 році порівняно з 2013р. зменшено на 1 тис. осіб – до 98 тис. осіб. Про це повідомила на брифінгу перший заступник міністра освіти і науки України Інна Совсун.

"Цього року ми зменшили держзамовлення на 1 тис. осіб у порівнянні з минулим роком. Це пов’язано з демографічними показниками", – сказала Інна Совсун.

Вона також повідомила, що Міносвіти трохи перерозподілив між ВНЗ державне замовлення.

"Було суттєво збільшено державне замовлення в Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка (КНУ), Львівському національному університеті ім. І.Франка (ЛНУ), дещо збільшене в Харківському університеті ім. Каразіна (ХНУ), Чернівецькому університеті ім. Федьковича (ЧНУ), тому що у них були деякі урізання під час роботи попереднього керівництва міністерства. Те ж стосується Києво-Могилянської академії (НаУКМА), якій дуже істотно різали державні замовлення у попередні роки. Цього року в Могилянці державне замовлення було доведене до рівня 2010р. У ключових політехніках великих змін немає: КПІ незначно збільшили", – повідомила Совсун.

Вона також додала, що держзамовлення зменшено в профільних технічних ВНЗ на гуманітарні спеціальності.

"Ми трохи скоротили державне замовлення у профільних технічних університетах, які хотіли отримати державне замовлення на невластиві для них спеціальності. Якщо Національний авіаційний університет (НАУ) хоче випускати журналістів, то це, звичайно, його право, але знаючи рівень підготовки там, розподіляти державні місця було недоцільно. Тому в НАУ та в деяких інших технічних університетах невластиві для них спеціальності суспільно-гуманітарного напряму були скорочені. Зате державне замовлення за технічними спеціальностями залишене у повному обсязі", – сказала заступник міністра.

За матеріалом РБК-Украина.
Новини за темою:
  • "Львівський Ставропігіон" продовжує судитися з Міносвіти і науки
  • "Просвіта" пропонує припинити навчання російською мовою в 70% шкіл Криму
  • "Центр захисту прав студентів" видав посібник для студентства
  • "Щоденник.ua" посів І місце серед інноваційних проектів України
  • 1 серпня Кабмін заслухає звіт Міносвіти про стан підготовки навчальних закладів до нового навчального року
 11.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина