У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Науковці готові зупинити кліматичний апокаліпсис за $800 млрд на рік  Русская версия

Науковці готові зупинити кліматичний апокаліпсис за $800 млрд на рік
Архів новин

Вчені США заявили, що стримати зміну клімату у межах двох градусів за Цельсієм можливо, вкладаючи у це щороку 800 млрд доларів. Про це йдеться у їхній статті, опублікованій у науковому журналі Climate Change Economics.

За їхніми словами, значна частина цих грошей потрібна для того, щоб повністю реформувати глобальну енергетичну систему і відмовитися від викопних джерел палива.

Дослідники стверджують, що поточні інвестиції у цю ініціативу на цей момент становлять лише 120 млрд доларів на рік, що практично жодним чином не допоможе боротися зі зміною клімату.

Вчені впевнені, що, якщо ситуація з інвестиціями не зміниться, то впродовж найближчих 50 років багато країн світу зіткнеться зі свого роду кліматичним апокаліпсисом. У той же час, вони не говорять про ймовірність того, що на виділені гроші нічого зробити не вдасться.

За матеріалом ZIK.
Новини за темою:
  • Британських підлітків судять за підготовку вбивств у школі
  • Випускників ВНЗ готові працевлаштувати лише половина компаній
  • Три російські ВНЗ займатимуться підготовкою фахівців за підтримки ООН
  • 16-річна українка призналася в підготовці вибуху в німецькій гімназії
  • У П’ятигорську п’ятикласник загинув при виготовленні бомби
 10.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина