У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Науковці готові зупинити кліматичний апокаліпсис за $800 млрд на рік  Русская версия

Науковці готові зупинити кліматичний апокаліпсис за $800 млрд на рік
Архів новин

Вчені США заявили, що стримати зміну клімату у межах двох градусів за Цельсієм можливо, вкладаючи у це щороку 800 млрд доларів. Про це йдеться у їхній статті, опублікованій у науковому журналі Climate Change Economics.

За їхніми словами, значна частина цих грошей потрібна для того, щоб повністю реформувати глобальну енергетичну систему і відмовитися від викопних джерел палива.

Дослідники стверджують, що поточні інвестиції у цю ініціативу на цей момент становлять лише 120 млрд доларів на рік, що практично жодним чином не допоможе боротися зі зміною клімату.

Вчені впевнені, що, якщо ситуація з інвестиціями не зміниться, то впродовж найближчих 50 років багато країн світу зіткнеться зі свого роду кліматичним апокаліпсисом. У той же час, вони не говорять про ймовірність того, що на виділені гроші нічого зробити не вдасться.

За матеріалом ZIK.
Новини за темою:
  • 16-річна українка призналася в підготовці вибуху в німецькій гімназії
  • 3 млрд років тому на Землі вже відбувався апокаліпсис
  • 50% італійців готові на секс заради вступу до ВНЗ
  • Астрономи NASA відмінили Апокаліпсис в 2040 році
  • Болгарські науковці вивчать ДНК тюленів
 10.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №6040

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина