У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Вчені довели, що шерсть снігової людини належить ведмедям  Русская версия

Вчені довели, що шерсть снігової людини належить ведмедям
Архів новин

Тести на ДНК вчерговие розвінчали міф про снігову людину (йеті).

Проаналізувавши понад 30 зразків шерсті, нібито залишених в різних місцях цими або іншими містичними істотами, вчені дійшли висновку, що вона належить більш земним створінням – вовкам, ведмедям коровам та єнотам.

У 2012 році дослідники з Оксфордського університету (Велика Британія) і Музею зоології Лозанни (Швейцарія) звернулися до музеїв, вчених і людей, які вірять в існування йєті, з проханням надати їм будь-які матеріальні сліди перебування на землі цих легендарних створінь, передає Associated Press.

У результаті за допомогою аналізу ДНК були протестовані 36 зразків шерсті з Бутану, Індонезії, Непалу, Росії та США. Виявилося, що всі вони насправді належать відомим науці тварин: більшість – ведмедям, проте вченим зустрілася і шерсть малазійського тапіра, кінська шерсть і навіть волосся людини.

Незважаючи на заяву про те, що доказів існування снігової людини знайдено не було, вчені підкреслили, що їх дослідження жодною мірою не свідчить про те, що йєті не існує.

За матеріалом Infox.ru.
Новини за темою:
  • У Таджикистані до шкільної програми ввели обов’язковий курс вивчення ісламу
  • У РФ склали список з 100 фільмів для вивчення у школах
  • Учені уточнили об’єм мозку флоресської людини
  • Британські вчені винайшли нешкідливий алкоголь і антидот до нього
  • Вчені радять офісним працівникам працювати стоячи
 07.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина