У базі 27618 реферата, 364 підручника

 NASA спільно з Boeing створять величезну ракету для відправки на Марс  Русская версия

Архів новин освіти в світі
Архів новин

Національне управління США з повітроплавання і дослідження космічного простору NASA спільно з найбільшою компанією Boeing створять ракету-гігант, яка відправиться на Марс. За повідомленнями розробників, старт апарату запланований на 2017 рік.

У засобах масової інформації повідомляють, що компанія Boeing уклала контракт з NASA на 2 мільярди доларів. Метою спільної роботи є створення космічної ракети величезних розмірів. На ній космонавти зможуть дістатися до Марса.

Розміри ракети SLS (117 метрів) будуть перевищувати розміри звичайних апаратів, які використовуються наразі, утричі.

Розробники повідомляють, що старт гігантської ракети відбудеться в 2017 році. Вантажопідйомність космічного апарату складе 143 тонни. Ракета буде багатофункціональною: крім польотів на Марс її можна використовувати для відправлення на МКС, а також для дослідження інших об’єктів Сонячної системи.

Нагадаємо, нещодавно NASA провело випробування нового апарату Low-Density Supersonic Decelerator, призначеного для посадки на Червону планету. Пристрій, що нагадує літаючу тарілку, оснащений величезним парашутом, надувним сповільнювачем і реактивним двигуном. Старт "тарілки" відбувся з острова Кауаї.

За матеріалом novostiua.net.
Новини за темою:
  • Google і Twitter працюють над створенням спільного новинного сервісу
  • NASA бере участь в розробці 3D-принтера для "друку" їжі
  • NASA в 2011 році розсекретило не менше 200 своїх розробок
  • NASA вдалося оживити Curiosity, але "думає" він повільно
  • NASA відібрало вісім осіб, які відправляться на Марс: четверо з них - жінки
 10.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина