У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Освіта увійшла до короткого списку цілей розвитку ООН після 2015 року  Русская версия

Освіта увійшла до короткого списку цілей розвитку ООН після 2015 року
Архів новин

Освіта подолала одну із останніх перешкод на шляху до визнання її як однієї з цілей розвитку після 2015 року. Остаточне голосування, яке визначить пріоритети на найближчі 15 років, відбудеться на засіданні Генеральної Асамблеї ООН у вересні.

Відкрита робоча група ООН опублікувала так званий "нульовий проект" запропонованих цілей сталого розвитку на період після 2015 року. Серед них – і освіта. До осіннього засідання Генеральної Асамблеї ООН відбудуться ще два засідання робочої групи, тому "нульовий проект" є майже кінцевим списком цілей, які розглядатимуться на ньому.

Освіта знаходиться на четвертому місці серед 17 можливих пріоритетів розвитку до 2030 року. Проте Інтернаціонал освіти наполягає на доопрацюванні формулювання конкретних цілей у сфері освіти до проведення голосування.

Особливі питання викликає формулювання цілі 4.9, присвяченої вчителям, яка зараз виглядає наступним чином: "до 2030 року підвищити якість викладання шляхом покращення підготовки вчителів".

Вважаючи це формулювання занадто невизначеним і відкритим для інтерпретації, Інтернаціонал освіти запропонував змінити його, зробивши більш чітким. У минулому місяці в Омані керівний комітет програми ЮНЕСКО "Освіта для всіх" підтримав пропозицію Інтернаціоналу освіти.

На сьогодні Інтернаціонал освіти продовжує працювати над внесенням в документ наступних змін: "до 2030 року всі уряди мають гарантувати, щоб всіх учнів навчали кваліфіковані, професійно підготовлені вчителі, які мають підтримку держави та гарну мотивацію".

Інтернаціонал освіти закликав членські організації звернутися до відповідних міністерств з проханням підтримати нову редакцію, а також дві додаткові запропоновані цілі:

"До 2030 року збільшити набір, підготовку та утримання вчителів, а також допоміжного освітнього персоналу в країнах, що розвиваються, особливо в найменш розвинених країнах".

"До 2030 року всі країни мають виділяти не менше 4-6% від свого валового внутрішнього продукту (ВВП) або принаймні 15-20% державних витрат на освіту, надаючи пріоритет групам, які цього найбільш потребують; і посилити фінансове співробітництво в цілях освіти, надаючи пріоритет найбільш нужденним країнам".

Відкрита робоча група ООН проведе засідання 14-18 липня для формування остаточного списку цілей.

За матеріалом Профспілка освітян.
Новини за темою:
  • Переваги та недоліки освіті у Сингапурі
  • Чилійські студенти вимагають безкоштовної освіти
  • В Іспанії студенти та викладачі вимагають відставки міністра освіти
  • Британські студенти протестують проти скорочення фінансування освіти
  • Італійські вчителі провели страйк проти реформи освіти
 23.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина