У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Депутати Держдуми: у неграмотності росіян винні американці  Русская версия

Архів новин освіти в світі
Архів новин

У Державній думі (РФ) пройшли слухання на тему низьких результатів Єдиного державного іспиту (ЄДІ) в 2014 році.

Винними в неграмотності російських школярів виявилися американці – це вони перепсували всі підручники, і витрачали на це по 40 млрд рублів щорічно.

"Ті, хто попрацював на гроші Сороса, вони добре попрацювали, – розповіла депутат Ірина Ярова. – Ми одну дірочку в підручниках знайдемо, залатаємо, і тут же на іншу натрапляємо".

Потім депутат взялася за статистику Федеральної служби РФ з нагляду в сфері освіти і науки (Рособрнадзор): "Є брехня, є зухвала брехня, а є статистика. Не треба виправдовуватися, ми все вже знаємо". Слово дали гендиректору Центру політичної інформації Олексію Мухіну – на його думку, сучасні підручники не дозволяють дитині отримувати цілісну картину світу, вони створюють "одномірні концепції".

Винні в низькій якості підручників американські некомерційні організації: "У 2010 році вони витратили в Росії 7,6 мільярда рублів, в 2013-му – вже 29 мільярдів, тобто витрати зросли в рази, вплив перейшов у військову фазу", – сказав гендиректор Центру політичної інформації Олексій Мухін.

Завдання цих некомерційних організацій – формувати у російських школярів свідомість власної політичної неповноцінності, а також позитивне ставлення до радикалів: "Все це можна відстежити за підручниками історії", – констатував Мухін. На дорослих росіян американцям впливати складніше: "у них ще зберігається здоровий заряд "духовных скреп".

Але США не здаються, "фінансують диверсійні програми". Так, ось фонд "Маккарто" на викривлення одного підручника з історії виділив $4,25 млн, а таких фондів в Росії орудують десятки, і підручників з історії розвелося сила-силенна: піди тут розберися, які з цих підручників вже розбестили американці, а в яких ще є "духовные скрепы".

Особливо активно збочені підручники впроваджуються США в російських регіонах. "Не треба думати, що вони хочуть змінити російську мову з любові до мистецтва, – продовжив Олексій Мухін свої викриття. Захід хоче вселити нашим школярам думку, що світові ресурси належать не їм, а світовій спільноті".

На думку Ірини Ярової, від нинішніх неправильних підручників "дитина тупіє, її стає легко оболванювати".

Ще більше налякала присутніх заступник голови комітету Держдуми з науки і освіти Любов Духаніна – з її слів з’ясувалося, що в Японії придумали соціальну мережу, в якій "одні смайли, взагалі писати не треба". І ось в цій мережі вже перебувають десять тисяч нерозумних японських дітей. У нас в ЄДІ знову вводять твір. А чи зможуть російські школярі його писати, або розучаться, якщо до нас прийдуть такі от соціальні мережі з одних смайликів?

Випускники шкіл в РФ часом не відрізняють Пушкіна від Лермонтова, а першокласники вивчають букву "ё" виключно матом, повідомила депутат Держдуми Ірина Ярова.

За матеріалом Утро.Ru.
Новини за темою:
  • Росія проводитиме мігрантам тести з російської мови
  • Росіяни не знайшли місця для фізики й хімії в старшій школі
  • Росія офіційно визнала дипломи ВНЗ країн колишнього СРСР
  • Третина росіян шкодують про отриману вищу освіту
  • Більшість росіян незадоволена рівнем шкільної освіти
 08.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина