У базі 27618 реферата, 364 підручника

 NASA підписало контракт на будівництво найбільшої ракети у світі  Русская версия

Архів новин освіти в світі
Архів новин

NASA (Національне управління США з повітроплавання і дослідження космічного простору) підписало контракт на $2,8 млрд з компанією Boeing для побудови найбільшої ракети в світі.

Висота ракети буде становити 384 футів (близько 117 метрів) у висоту. Її основною метою є доставка людини на Марс. Вона буде в рази більше ракет, які доставляли космонавтів на Місяць.

"Наші команди присвятили себе тому, щоб найбільша в історії космічна ракета-система (SLS) була побудована безпечно і вчасно", – заявила віце-президент Boeing SLS і керівник програми Вірджинія Барнс.

Випробувальний політ мега ракети заплановано на 2017 рік. Її початкова конфігурація на льотних випробуваннях буде мати несучу здатність 77 тонн, а остаточна другого рівня – понад 143 тонни.

Ракета використовуватиметься для переправлення астронавтів на Міжнародну космічну станцію і буде допомагати дослідити зовнішні межі Сонячної системи.

За матеріалом Factnews.ru.
Новини за темою:
  • Німецькі школярі визначили положення астероїдів точніше за NASA
  • Анджеліна Джолі збирається фінансувати будівництво школи для дівчаток в Афганістані
  • NASA запустило у космос телескоп спостереження за чорними дірами
  • NASA обнародувало відео найсильного за п’ять років спалаху на Сонці
  • NASA нарахувало понад мільярд екзопланет
 04.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

В черном-черном городе, на черной-черной улице, в черном-черном доме, в черно-черной квартире сидят два черных-черных мужика и один говорит другому:
- Никогда больше не буду сам заправлять картриджи!
Інші анекдоти

Хмарина